Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy ő nem tesz annyit a kapcsolatunkért mint én.

Jóformán semmit sem tesz azért,hogy a kapcsolatunk javuljon.

Én nem vagyok belé szerelmes csak vonzódom hozzá, ő viszont azt állítja,hogy szeret, de egy szerelmes férfi nem ilyen mint ő,hohy konkrétan sz@rik arra,hogy mi van a nőjével.

És szerintem csak ágyba akar vinni utána meg ejtene.

De én nem akarok már tőle semmit.

Már sokszor szakítani akartam, de enyhén birtoklási mániája van a srácnak.

Segítsetek légyszi! :)

17/L


2014. dec. 22. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy, simán megmondod neki, hogy vége, ha nagyon pattog és nem bírod lerázni, akkor pedig szólj apukádnak :)
2014. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DiMalto ***** válasza:
Nem értem h mi ebben olyan nehéz... a szakítás az szakítás megmondod neki aztán helló... ha parázol tedd nyilvános helyen ismerősök jelenlétében.
2014. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Takarodj te disznó ! Hogy rohadna le a farkad.

Ezt kell neki mondani.

2014. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üzend meg neki apáddal :P
2014. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki, hogy nem szereted. Keress mást, egy igazi férfit, aki megérdemel, aki figyelmes és törődik veled. Olyan férfire van szükséged, aki meghallgat, akit érdekelsz. A te korosztályodban a fiúk nem igazán érettek, csak a szexre mennek. Ha párkapcsolatot akarsz 20-22 éves korosztály körül nézelődj, ahol az értelmi színvonal érettebb.
2014. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!