Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek mit tegyek hogy enyhitsek a fajdalmaman? Mit tegyek hogy hianyozzak neki?

Figyelt kérdés

A baratommal ma szakitottunk ,nem ez az elso hogy szakitottunk de mindig nalam kotott ki vagyis mindig visza jott az en utcamba !


Nem akarok neki konyorogni ,szeretem meg, s magamnak sem akarom bevallani de faj ,bar az utobbi idokben a kapcsolatunk nem volt valami jo ,mind2 hibasok voltunk



Nem akarok vele beszelni,sem talalkozni sem konyorogni csak azt akarom hogy ne tudjon elfelejteni !



2014. dec. 22. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek hogy hianyozzak neki?"

Semmit. Ha a kapcsolatotok ideje alatt nem adtál neki elég okot arra,hogy a későbbiekben hiányozz,akkor,ha megfeszülsz sem fog menni. :)

2014. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyeneken gondolkozik, akinek szerelmi bánata van. Ne csinálj semmit, mert ezekből lesznek azok a tettek, amivel megalázod magad! Ha valóban szerettétek/szeretitek egymást, akkor még jódarabig nem fog elfelejteni.
2014. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt monta engem imad a legjobban es hogy nalamnal huncutabbat meg soha nem latott
2014. dec. 22. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha szakítótattok,é nem egyszer már..Nem értem miért gondolkozol ilyeneken..Inkább hagyd békén,és próbáld meg magad tul tenni rajta..


Hülyeség,hogy mit tehetsz azért,hogy hiányozz neki..Ha hiányzol neki pont azért fogsz,mert nem vagy ott neki,nem tud rólad semmit stb..

2014. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hmmm..nm birta sokaig nelkulem ...:)))
2014. dec. 22. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


Őszintén én ilyeneket olyan 16 éves koromba csináltam,5 éves kapcsolatnál..Kicsit gyerekes...Hol együtt,hol külön..


Nem fűznék hozzá nagy reményt,hogy nagy szerelem,és sokáig együtt lesztek..Már bocsi..

2014. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
olyan rosz....
2014. dec. 23. 09:31
 8/9 Manó11 válasza:
szerintem hagyd
2014. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mar kibekultunk..ram irt..hogy hianyzok neki es h szeret
2014. dec. 24. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!