Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Varjam meg mig o hozza fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varjam meg mig o hozza fel a masodik randit?

Figyelt kérdés
Az illeto ferfival regebben is randiztunk. De akkor nem lett sem. Mult heten felhivott hogy szivesen talalkozna velem. Nagyon keszult ra. Jo volt ujra latni. Jol ereztuk magunkat. Gyorsan elrepult az ido. O olyan dolgokra is emlekezett mint amikre en nem. Most nyitottam es kozvetlenebb volt. Mondta szeretne masikat is. En mondtam hogy jo. Benne vagyok. Penteken taliztunk. Ma reggel irt hogy hol van delutan er haza stb... en erre roviden valaszoltam. Most nem tudom mi van. Legyek vele turelmesebb vagy kezdemenyezzek en? De nyomulni sem akarok.
2014. dec. 22. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen kezdeményezz bátran.
2014. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit,akkor mire vársz? Még örülne is neki :)
2014. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit irjak neki
2014. dec. 22. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon jól érezted magad, és szívesen megismételnéd. Ennyi. :)
2014. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!