Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony lelki válság?

Figyelt kérdés

Mindig ment itt is az ismerkedés, de most kifejezetten ellepték az oldalt ezek a személyek. Rossz egyedül most mi? Majd talán jövőre :) Egyébként én is pont karácsonyra lettem szingli, csak hogy megnyugtassak mindenki nem vagytok egyedül


F


2014. dec. 22. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra ugyanolyan nap, mint a többi. Semmivel sem különb. Most leszek egyedül először karácsonykor, és csöppent sem visel meg. Ugyanolyan magányos vagyok, mint az év többi napján.
2014. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a spúrok majd karácsony után kibékülnek szerelmükkel.
2014. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért Karácsonykor és Valentin napkor a legmagasabb az öngyilkossági ráta?

Éreztetik szerencsétlenekkel, hogy ez a szeretet ünnepe, mindenki ölelkezik, puszilkodik meg apám faszát csinált, ők meg csak őrlődnek magukban, szóval logikus, hogy egyesek nem szeretnének egyedül lenni.

2014. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lehetsz azzal,akivel igazán akarnál,akkor ja... az ...
2014. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem volt a szeretet ünnepe. Még mindig a téli napforduló ünnepe.
2014. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán írtam ki ilyen kérdést, de igen, nekem nagyon rossz egyedül. Mondjuk nem csak karácsonykor, hanem az év minden másodpercében kínoz a magány, az egyedüllét. Viszont mivel ronda férfinek születtem, ez ellen lehetetlen tenni, mindig is egyedül maradok. Sosem lesz olyan lány, aki akár randizni eljönne velem. Olyan lány, aki képes lenne szeretni a külsőm ellenére.
2014. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Akkor azért nem aludtam az éjjel..

De erre akadtam; https://www.youtube.com/watch?v=HlRgqWqm20A


https://www.youtube.com/watch?v=XslbOssNw1g


Aztán persze 23h ébrenlét után beájultam, s aludtam kemény 4h-t. ^^'


Ám nem vagyok egyedül, van szerető családom, és a Párommal éldegélünk.


A karácsonyról meg, sok emberke megy és költi a pénzét, egy olyan "ünnepért", amit valaki kitalált, hogy lehúzhasson sok embert. És ráaggattak ilyet, hogy a szeretet ünnepe, meg ilyeneket. Persze engem nem zavar, az ő dolguk, ki mire költi a pénzét. Tömeg van, ez kedvez a zsebtolvajoknak, gondolom, tán annyi változás van, hogy drágábbak lettek.

Nekem ugyanolyan nap, mint a többi, az év többi napján is szeretem a szerelmem, nem kell ahhoz egy ilyen "ünnep"!

Ha kell valami azt máskor is meg tudom venni.


N

2014. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!