Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz párt találni a mai világban? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista srác vagyok. Nem vagyok csúnya és kövér, egy átlagos kinézetű ember vagyok és egyszerűen senki nem akar velem szóba állni. Miért van az hogy a melegek nem akarnak már ismerkedni és mindenki csak a szexre hajt? Nem akarok 22 évesen egyedül maradni.

2014. dec. 22. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Sosem leszel egyedül, Yoda mindig ott lesz veled!
2014. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez a heterókra is igaz, a mai világban nehéz jó komoly kapcsolatot csinálni. Ja és ne írj rám, mert hetero vagyok és családos :D
2014. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Mert 22 évesen, legyen az illető hetero vagy meleg még nem akar megállapodni, pláne nem az egyetemen, ahol egymás hegyén hátán vannak a felkínálkozó lehetőségek. Mellesleg nem vagy egyedül, ott vannak a barátaid, bár, ha őket nem tekinted teljes értékű társaságnak, akkor veled van a gond.
2014. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Vannak barátaim és szeretem őket, de olyan valakire vágyok már aki másképp is szeret. Akivel el lehet menni romantikázni, összebújni, meg hasonlók. Nekem már ezek hiányoznak. A törődés.
2014. dec. 22. 14:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csajokkal is nehéz ismerkedni.. úgyhogy csak ugyan azon mész át mint mi, azaz a többi pasi..
2014. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Én biként mondom, hogy a nőket sem nehéz annyira rá venni egy jó dugásra, de a férfiakat... Gyakorlatilag csak beígérem hogy rojtosra dugom a fenekét, és már benne is van a dologban. Nem kell udvarolni, se felelni. Bennem mondjuk erős az a kép, hogy a többségnek így megfelel és csak az élvezetet keresik.

Talán mert azt nem ítéli már el senki, aki ribi.(akár csaj, akár pasi az illető)

Már mindent szabad, ha pedig védekezel, akkor felelősségteljes felnőttnek számítasz.

Nem karok nagy fellengzésbe bele menni, hiszen ilyen szexre valókkal is foglalkozom, nem csak a komolyabb emberekkel. Mondjuk férfival nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot hosszú távon. Szeretnék később gyerekeket és feleséget.

Addig meg, amíg találok erre méltó nőt, minden lukba be megyek, ahova be engednek.

2014. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem túl egyszerű a meleg világban való ismerkedés.

Ugyebár nincs túl sok lehetőség mert a természetes közegben való egymásra találás esélye extra ritka nem lehetetlen ,de nem is túl gyakori.

A bárokban,szórakozó helyeken való ismerkedés is inkább szex orientált dolog mintsem ,h valaki azért menne le ,h komoly kapcsolatot keresne.Bár erről nincs saját tapasztalatom mert elég elfogult vagyok és elítélő ezekkel a helyekkel szemben és soha nem vonzott és nem is fog.De hát akkor mi marad?Marad az internetes társkeresés?Ez sem egy igazán jó megoldás mert túlnyomórészt mindenki alkalmi,gyors gyere szobára jellegű dolgokat keres.Nagyon meg kell szűrni azt ,h kivel találkozik az ember mert sok a kamus rosszindulatú arc.Saját tapasztalatom szerint ha adsz időt a dolognak és nem egy hónap után adod fel az egészet találni fogsz egy szimpatikus kedves srácot.De ehhez idő kell és kitartás nem szabad feladni 2-3-4 rossz tapasztalat után.És ami még fontos ,h nem szabad erőltetni ezt a dolgot ,h te minden áron akkor is akarsz egy T.kapcsolatot.Amikor a legkevésbé számítasz rá akkor fog az egyszer csak feltűnni valaki az életedben.

Szerintem menni fog ne add fel ismerkedj/barátkozz ,de ne ez töltse ki a minden napjaidat és ne görcsösen keresgélj.

Ha közben lekötöd magadat barátokkal ,haverokkal hobbival stb ...akkor sokkal egyszerűbben fog működni és nem agyalsz folyton azon ,h miért vagy magányos és miért vagy olyan amilyen.

Kitartás!

2014. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neten ott szinte válogathatsz kedvedre:) Én szinte mindenhol össze tudok jönni szép pasikkal. Ami még fontos.. Biszexekkel ne ismerkedj mert azoknak csak a szex számít és kihasználnak.. Sok sikert:P:$
2014. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8.


Véleményét osztom.

Biszexeket kerüld bocsi ha elfogult sztereotip vagyok,de 2 szer is ért már elég kellemetlen csalódás Bi férfiak részéről.Pedig előtte én is úgy gondoltam ,h nem szabad általánosítani ,de igen mégis!

Kerüld őket idővel ráébrednek ,h ők családot akarnak bla bla bla....

2014. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kilences,köszönöm hogy ki egészítetted a válaszom^^

nyolcas voltam:P

2014. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!