Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert mond ilyeneket a parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mond ilyeneket a parom?

Figyelt kérdés
Szegeny csaladban nott fel. Meg jatekai sem voltak. Egy uzemben dolgozik. Semmi hobbija nincs a tv nezesen kivul. En elfogadtam ot olyannak amilyen. De! Olyanokat csinal hogy eloveszi a pen.iszet elottem rangatja es ilyeneket mond: sz.opd le a bud.os fa.szomat. vagy hogy nem fogod leszo.pni. Meg mindenkire azt mondja hogy c.soro. Magara is. Multkor lakott teruleten belul mentunk. Az elottunk levo autosra ezt mondta: tuti azert megy lassan mert drogozik. Multkor a levegoben pofozgatott hozza adott ki hangokat. Mondtam neki hogy fejezze be. Tegnap tv nezes kozben oldalrol okollel behuzott. En elkaptam a fejem. Megijedtem. Mondtam neki ez mi volt? O meg hogy csak hulyeskedik. Tennem hozza 32 eves. De mar nincs sok kedvem talalkozni se vele.
2014. dec. 22. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Jujj! Ez nagyon beteg ember lehet már ne is haragudjál!
2014. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úristen... kicsit primitív ,ezen kívül nincs valami Pszichés gondja?
2014. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A te értelmi és érzelmi szintedet minősíti, hogy ilyen ősállattal vagy együtt. De semmi gond, maradj csak vele, nagyon intelligens figurának tűnik, illetek egymáshoz.
2014. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert egy degenerált, szerinted miért? Az ilyen embert nem kell elfogadni, akármilyen szerencsétlen és ronda vagy te magad, ennél gyakorlatilag csak jobbat találhatsz.
2014. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elejen nem igy mutatta magat!!!
2014. dec. 22. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! Nekem az a legmegdöbbentőbb, hogy te miért vagy még mindig vele??
2014. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem mutatta, az elején hülye lett volna, tudod, akkor mindenki a szép/jó oldalát mutatja. És idővel senki sem tud tovább színlelni, ha ez volt a célja, eddig tartott.

Remélem van annyi önbecsülésed, hogy ott hagyod. Nehogy kárt tegyen benned.

2014. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!