Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok.Egy hónapja szakítottam azzal az emberel akit a legjobban szerettem és tiszteltem azért mert megcsalt.Most nagyon padlón vagyok. Szerintetek van rá esélyem hogy megismerkedjek egy hónapon belül egy másik fiúval akit még ennél is jobban fogok majd szeretni. vagy ez nem létezik maximum csak a mesékben. Általában mikor van túl az ember egy nagy szakításon??
2014. dec. 22. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"Általában mikor van túl az ember egy nagy szakításon??"

Szerintem ez változó..nagyon sok mindentől függ..Milyen hosszú volt a kapcsolat,mennyire volt komoly,hogy váltak el stb..



"Szerintetek van rá esélyem hogy megismerkedjek egy hónapon belül egy másik fiúval akit még ennél is jobban fogok majd szeretni?"

Nem hiszem,hogy ezt bárki megtudná neked mondani..Ha nem vagy túl a másikon addig szerintem ne akarj kapcsolatot..

2014. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A nőknek általában 17 hónap kell, hogy túl legyenek a szakításon. Lehet, hogy 1 hónapon belül nem, de lehet, hogy kicsit több idő múlva találsz mást :)
2014. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30 évesen még nem vagy lemaradva semmiről sem,lehet 1 hónap,lehet félév múlva sétál be az életedbe egy sokkal értékesebb ember. Tüürelem,csodákra képes!!
2014. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!