Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 24 éves lánynak egy doboz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves lánynak egy doboz Mercyvel is lehet kedveskedni karácsonykor?

Figyelt kérdés
2 hetes ismeretségről van szó, csókváltás volt , de semmi személyesebb egyelőre nem történt. Én úgy gondolom , hogy ilyenkor ez még elég. Szerintetek ?
2014. dec. 22. 15:23
 1/9 anonim válasza:
írass a nevére birtokot, kb 80 ezer hektárosat, legyen azon a telken 3 milliárd dollárból épített luxus villa, meg vidd el kocsikázni fekete limuzinnal, úgy talán elégedett lesz a csaj, 2 hét után már ez az alap szerintem :)
2014. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bőven elég szerintem. :)

De az 1. válaszoló tippjeit se hagyd figyelmen kivül! :DDD

L

2014. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az eljegyzésre meg vegyél neki 10 milliárd angol fontért gyémánt jeggyűrűt, akkor még Nicole Kidman is toporzékolva igent mondana az hótziher tesó, 1. házassági évfordulón meg vásárolj neki néhány fehér homokos tengerparttal rendelkező Csendes-óceáni szigetet, s írass mindig mindent a nevére :D
2014. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem elég lenne
2014. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
és amikor szülinapja lesz a lánynak, akkor vegyél neki nerc bundát, meg gyémánt nyakéket és smaragd fülbevalót, ha már a csajod adjál meg neki mindent :)
2014. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
meg még tudod mi jutott eszembe? hát vegyél neki luxus autókat is, meg otthon majd szórjál szét 1000 eurós, meg 1000 dolláros, meg 1000 fontos bankjegyeket is, hagy örüljön a csaj :)
2014. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
és legyen a wc-tek majd színaranyból, meg a wc papír helyett a barátnőd törölje ki a fenekét 100 dollárosokkal, nehogy már wc papírral törölje ki, mert esetleg felhánytorgatná neked, hogy szarul éltek, amennyiben wc papírt kell használnia, szóval 100 eurós meg 100 dolláros bankókat készítsél majd neki, hogy ne érezze a szegénység borzalmait fenék törlés esetén se :D
2014. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai lányoknak 2 hét után a Mercy helyett legalább már egy Mercit kell adni, hogy egyáltalán szóba álljanak veled még.
2014. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en nagyon orulnek neki:)

en amugy is utalom ha a pasi ajandekot vesz...minden baratomnak megtiltottam hogy ajandekot vegyen.egyedul a csokit meg a viragot engedelyeztem:DD

2014. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!