Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más, na bumm.
2014. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem számít, nem a számokon múlik, jól működő kapcsolat lesz-e az adott kapcsolat vagy sem.
2014. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kortol fugg..
2014. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban nincs ideális korkülönbség, a szerelemben nem számít a kor.
2014. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Nulla év. Na jó esetleg +/- 2 év. Maximum. Esetleg felfelé még mehet pár évet
2014. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-10 év belefér szerintem(18 éves kor felett természetesen!)
2014. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egyik fél sem kiskorú, akkor nincs ilyen.
2014. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira személyfüggő... Én pl. a plusz minimum 10 évre szavazok. Én a huszas éveimben járok, és csak harmincasokkal kezdek, velük érzem jól magam. De van olyan barátnőm, akinek meg fiatalabb barátja van, és nem is tudná elképzelni, hogy ilyen "idősekkel" legyen együtt, mint én. Szerintem ez egy olyan kérdés, amire nincs egyértelmű válasz. Nincs olyan, hogy ideális. Mindenki számára létezik persze ideális, de ez mindenkinél más. És még egyénenként is változhat. Talán én is találkozok egyszer egy olyan 25 évessel, akire azt mondom, hogy ő az igazi, pedig előtte csak 35 fölöttiekkel voltam együtt.
2014. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!