Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogok őrülni lassan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogok őrülni lassan. Hogyan csajozhatnék be minél előbb? 20/F

Figyelt kérdés
A közelemben már mindenkinek rég összejött. Már mindenki kiélte magát, én pedig az alapokig se jutottam el. Már abbahagytam a próbálkozást, mert túlságosan fáj a legkisebb elutasítás is. Tudom, hogy önbizalom kéne, bla bla, de képtelen vagyok bárhonnan meríteni, nem segít senki egy kicsit se. Senkit se érdekel mi van velem. Üresnek érzem magam, dührohamaim vannak. Azt tervezem, hogy elmegyek valami szórakozóhelyre és egyesével próbálkozok majd, de nem sok esélyt látok a sikerre. Mit gondoltok?
2014. dec. 22. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Kis esély is esély, meg mindenki így indul, hogy nem tudja mire számíthat.
2014. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
görcsösen akarod,nem is lesz addig semmi,....szűz vagy még,arról nem beszéltél?
2014. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

gondolom azert mert ugy nezel ki mint "smiguel"


[link]

2014. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kösd le megad keres v mi hobbit.
2014. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs szánalmasabb annál ha bepróbálkozol minden jött-mentnél!!!

NE TEDD! Ha tetszenél is a csajnak, de megtudná, hogy még a szomszéd Julcsa néninél is bepróbálkoztál, akkor szánalmasnak fog hinni és szóba se ál veled.


1 valamit tehetsz, megvárod a legalkalmasabbnak hitt jelöltet!

2014. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csajozás első számú szabálya. Nézz ki jól, legyél magas és vagy vékony vagy izmos. Ha ez nincs meg SOSEM fogsz becsajozni. Ez tény. Én ronda vagyok, és még 28 évesen sem volt senkim.
2014. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
miért nincsenek barátaid? ha ilyen rossz a helyzet, próbálj interneten csajozni
2015. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
buzzancs
2015. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!