Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van vagy csak provokal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van vagy csak provokal a volt osztaly tarsam? Lehet hogy ugy van tenyleg ahogy a srac mondja mert en hiszek neki.

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel mar 3 honapja ugy vagyunk hogy az tobb mint baratsag de nem jarunk... es tegnap csunyan osszevesztem vele ezen. Az osztalytarsam a volt baratnoje es kb 10 napig jartak meg szeptember...

Es mondta tegnap a srac hogy edig egyik baratnoje se bizott benne.es ense bizok benne.akkor.semmi ertelme es mondtam hogy bizok benne erre meg o hogy ezert hiszem el az osztalytarsam kavarasat en meg atkuldtem neki egybeszelgetest arrol hogy bizok benne amit egyik baratnommel beszeltunk meg orakkal az elott.. ma meg a csaj megint csak kavart hogy ha tenyleg szeretne mar reg ossze jottunk volna es az csak kamu duma hogy nem akarja azt hogy jarunk 1 honapig es utanna tobbet nem beszelunk es hogy o oktober ota 500 szor atgondolta a dolgot...

A srac 2 evvel idosebb nalam es meg 14 vagyok..

Legyszi segitsetek :)

Koszonom szepen elore is


2014. dec. 22. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem a volt osztaly tarsam csak nem birok irni .. osztaly tarsamrol van szo
2014. dec. 22. 19:23
 2/5 anonim válasza:
Ne legyen igazam,de sztem a srácnak nem jösz be és ez csak kamu hogy nem biztak benne a barátnői,ezt azért mondja szerintem hogy a szemedben lejjebb süllyedjen,és hogy ne szeresd mert nem jösz be neki,nem tudom lefeküdtetek e egymással mert ha igen,akkor csak arra kellesz és nem szeretne hosszas kapcsolatot veled,mert annyira nem jösz be neki,de kívánom hogy ne legyen igazam csak a véleményemet irtam le..
2014. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és szerinted mért csak 10napig jártak? :) lefeküdt vele és aztán megmondta neki hogy viszlát,de csak kívülről látszik ennek,nem tudom mennyit tudsz hogy mért szakítottak stb..
2014. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Osztály társam dobta... és tényleg nem bíztak benne és ezt osztálytársam is kijelentette hogy ő szerinte jól tette hogy nem bízott benne
2014. dec. 23. 16:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért szakított vele osztály társam mert már nem volt szerelmes belé.... mondjuk 10 nap alatt nem tom hogy lehetséges ez de mindegy....
2014. dec. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!