Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem! Mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés
Nyár végén volt bennem egy törés és azóta úgy érzem hogy a lelkemnek egy darabja hiányzik amivel anno tudtam szeretni másokat. Azóta nem vagyok képes szerelembe esni nem érdekelnek a párkapcsolatok de úgy általában is motiválatlan vagyok és folyamatosan egykedvű. Jelenleg csak azért teszek mindent hogy meg változzon ez próbálkoztam már sok dologgal de nem sokra mentem, pedig minden vágyam hogy olyan legyek mint régen és tudjam élvezni az életet... Az okát egyébként nem tudom sok minden változás volt akkoriban az életemben de egyik sem olyan drasztikus hogy így ki végezzen lelkileg, csakk egyik napról a másikra olyan megfoghatatlan üres semmilyen érzés fogott el és azóta ez van...
2014. dec. 22. 20:01
 1/6 anonim válasza:
Próbálj meg új környezetbe menni, új emberekkel találkozni, találni valami olyat, ami érdekel, és azon továbbindulni. Vagy próbálj meg rájönni, hogy mi miatt lehet, és azt oldd meg.
2014. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szedsz/szedtél valami gyógyszert véletlenül?
2014. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
örülj neki.annál többre viszed.
2014. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondottam ember! Küzdj és bízva bízzál!
2014. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h azok az apró változások még is drasztikusak voltak, csak te nem gondolod annak. Mik azok a dolgok? Lehet h ha az megoldódik, akkor a kedved is vissza jön :)
2014. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem szedek gyógyszert.. Egyébként lehet hogy a változások miatt...Mostmár mindenképpen el akarok menni egy pszihológushoz...
2014. dec. 23. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!