Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl művelt, kevésnek érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl művelt, kevésnek érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magam is olvasott, tájékozott, világlátott vagyok, mellette mégis néha kevésnek érzem magam, pedig egyáltalán nem érezteti! Nem a 20 év korkülönbség miatt, (21 l-41 f) mert ő szerintem az én koromban is már jócskán egy 50 éves gondolatait tudhatta magának, most pedig 41 évesen... félelmetes... Ez eddig még nem okozott gondot, sőt, szerintem csak ez engem zavar (2 éve vagyunk együtt), hogy nem tudok neki általában újat adni, mondani mert: Azt már olvastam, arról hallottam, ott már jártam... De ő ugyan úgy elbeszélget velem arról a dologról, csak nekem lett mániám ez a basszus, kapjon már tőlem valami idegen impulzust... Hasonló helyzetben valaki?
2014. dec. 22. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Mellettem ő is túl kevésnek érezné magát!
2014. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:
100%
Remélem nem gyakori a 21-41. Pl önbizalmat, pozitívabb önértékelést, szexuális élményeket még adhatsz neki. De ha ez megnyugtat, vagy nem elég művelt, nem elég jó a 25+ inkább 30+ nőkhöz, vagy nem akar családot, vagy Téged marhára nem a műveltséged, a világlátásod, tájékozottságod miatt szeret, hanem mert még szűk vagy, és fiatal. 20 év.. Az egy teljesen más világlátás, más témák(nak kéne lennie), más tervek, már egy bejárt életút egy épp alakulóban lévővel szemben...
2014. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmondtad már neki, mit érzel? Hidd el, nem azért szeret és nem azért van veled, mert kevés vagy. Értékes vagy neki. Neki talán nem olyan fontos, hogy ilyen téren újat mutass neki. És szerintem, ha felhoznád neki, biztosan kiderülne, hogy te is rengeteg új dolgot adtál neki az elmúlt 2 év során. Én kicsit fiatalabb vagyok, mint te, de én is nemrég hasonló helyzetben voltam. Ha van bármi konkrét dolog ezzel kapcsolatban, amiről szeretnél beszélni, írj :)
2014. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha csak az altestemben lelné örömét, hidd el, nem lennék vele...


Nem akarok róla beszélni erről, mert mondom, lehet ő egyáltalán nem is gondol ilyenekre, külön nem hívnám fel a figyelmét... Utolsó, írj egy privit, hogy mi esett meg veled :)

2014. dec. 22. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd az már eleve nem a műveltség, kulturáltság jele, ha valaki a tudását állandóan csillogtatni akarja. Pl. kultúremberek társalgása során, ha az egyik elkezd beszélni valamiről, nem illik a másiknak folyamatosan rákontráznia.


Egyébként meg 20 év körüli csajt könnyen felprofilozhat egy 30-40 körüli tapasztalt férfi, és ha nem hülye (pl. megtanult annyira tanulni, hogy sikerült elvégeznie egy egyetemet is), akkor a csaj szűk érdeklődési köréből 1-2 hét után-olvasással is akkora tárgyi tudásra tud szert tenni, ami miatt a csajt simán le tudja nyűgözni.

Ennyi idős kicsit képzettebb férfi azért jellemzően megfordult pár helyen már Európában és egy-két helyen a tengeren túl is, ha pedig még hobbiból pl. nyáron strandon néha történelmi vagy útikönyveket is olvasgatott, követi a napi gazdasági politikai történéseket akkor már könnyen van egy olyan komplex világképe, amivel egy 20-as csaj könnyen lenyűgözhető.

2014. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki ejtett itt szót arról, hogy ,,csillogtatja"? Ez a kép hogy van a fejedben? Leülünk kávézni és elkezd beszélni arról, hogy mikor és hol termesztettek kávét először? Hát nagyon nem.... ne abból indulj ki, hogy anno te így próbáltál csajt felszedni, hogy 2 hétig Dosztojevszkijt olvastál és idézeteteket pattogtattuk a csaj elalélt aki csak akkor vett a kezébe könyvet, ha hozzávágták és véletlenül elkapta... Járásunk előtt is ismertem, amikor még lenyűgözni se lett volna oka, ha netán most ezt tenné...
2014. dec. 22. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!