Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíttenétek? Megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíttenétek? Megbántottam a barátomat, megjött a havi (jó kifogás tudom ) de én most kifejezetten érzékeny voltam "hisztis" . Szetetnék 1 vicces kis bocsánatkérő verset kiengesztelésül.

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ebben vala aki tud segíttene?

2014. dec. 22. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
És mivel hogyan bántotad meg?
2014. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Hisztis voltam vétkeztem,

Rosszul voltam véreztem

Megbánthattalak éreztem

Bocsáss meg könyörögve kérem ezt.

2014. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi jót nevettem... ügyes vagy köszönöm szépen XD ! Várom a továbbiakat.
2014. dec. 22. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Hormonális alapon

Hülye voltam jól tudom.

Bocsáss meg, csak egy nő vagyok

De a szex velem igen jó dolog!

2014. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon jóóó... irjatok még lesz még havim;-);-):-)
2014. dec. 22. 21:35
 6/9 anonim válasza:
49%

Megbántódott mert megjött a mensid? Azt hiszem ez esetben nem normális az illető és nagyon csodálkozok hogy te kérsz ezért bocsánatot. Legyen tartásod és igazítsd el de nagyon határozottan azt javaslom. Ha nem ért belőle mond el neki ezt a verset!


Velem jól jársz mert tudom hogy

buksz a szépre buksz a flancra

De ha nem tetszik a mensim

húzz el innen tünj francba!!!

2014. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm jót kacagtam, nem a mensim miatt kaptunk össze konkrétan ,helyre rázom én ha kell de tudod a rafinált nő úgy irányít , hogy azt a párja ne érezze ;-)!!!
2014. dec. 23. 23:14
 8/9 anonim válasza:
52%

Vagyis a bocsánatkérés egyfajta manipulativ gesztus, befolyásolni, ezálltal pedig irányítani akarod ha jól értem. Ez abszolut nem érezhető a kérdésben vagyis jól csinálod,tehát a rafinált jelzőt teljes joggal használod saját magad jellemzésekor. Nekem kifejezetten imponál mikor egy nő különböző praktikákkal befolyása alá helyezi a környezetének egyes tagjait.

Egyrészt intelligens, másrészt 'veszélyes' jellemre utal.

Intelligenciából ugye sosem elég abból mindig jól jön bármennyi bárhonnan, a veszély pedig köztudottan vonzó állapot. Ezért szimpatikus a rafinált nő.

2014. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és nagyon BOLDOG békés karácsonyt kívánok mindenkinek sokat segítettek, nagyon jókat kacagtam.XD
2014. dec. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!