Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta összejöttem a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta összejöttem a barátommal, eléggé "szerencsétlen" vagyok, minden dolog rosszul jön ki, pl szemébe fújom a parfümöt, szóval bénázok, és butának is tűnök kivülről. Hogyan tudnék nem butának tűnni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és ne kapkodj. Képzeld azt, hogy ő épp nincs abban a percben ott amikor te készülődsz.
2010. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:)

Ezt csak az izgalom teszi, és az, hogy attól tartasz, butának, ügyetlennek, setesutának fog elkönyvelni téged :)

Nyugodj meg! Valószínű, hogy azért lett a pasid, mert szeret, nem azért, mert Rexonával kényszerítetted a megadásra...

2010. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ezvolt nemrég:S:S

Véletlenül megkarmoltam , volt h tökön rugtam véletlen meg hát ilyen hasonló bénaságok:S:S

Próbálj kicsit jobb odafigyelni és ne izgulj;) Majd elmúlik ez a pehhes korszak:/

Addigis kérj tőle mindíg bocsánatotXD

2010. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!