Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ilyenkor mit hogy hogy mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit hogy hogy mit?

Figyelt kérdés
Na szóval ritkán írok de most leültem nem tudom hogyan tovább story: Kint élek külföldön 1,5 hónapja és csak karácsonyi szünet miatt vagyok itthon, van egy lány (17) aki nagyon tetszik és elég jóban vagyunk sőt... csak hogy van barátja. Nem rég vesztek össze egy kicsit és akkor pont a lánnyal voltam bulizgatni teljesen átkarolva sétáltunk (ő felajánlására kerülő úton haza) elköszönésnél úgy szorított majd összeroppantam (nem v agyok kisfiú ...) és én itt bizonytalanodtam el abban hogy most ez mi volt? Szeretne többet de amiért távol élek az lenne az akadály? Nagyon sokat beszélgetünk (magántanuló vagyok) még suliba is bementem most utolsó hétre csak miatta és és és és így nem tudom mi lenne a kövi lépés elhívjam valamerre próbáljak közeledni vagy ne erőltessem mert úgy is el kell mennem és csak nehezíteném a dolgot?

2014. dec. 24. 01:53
 1/5 A kérdező kommentje:
én 18f vagyok
2014. dec. 24. 01:54
 2/5 anonim ***** válasza:
hát beszéld meg vele. amúgy szerintem csak szeretethiányos volt és többet ivott a kelleténél, ne bízd el magad
2014. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lányként azt mondom, h lehet benne valami...lehet, ha itthon élnél veled járna, de mivel tudja, h elmész így nem látja értelmét a dolognak...

Nekem is van egy ilyen pasi az életemben...a bibi az, hogy ő konkrétan külföldi...egy ilyen helyzetben pedig ki várhatná el a másiktól azt, hogy adja fel az országát, az addigi életét, munkáját, családját, barátait? Így maradnak az emlékek, a beszélgetések és a találka tervezése, ami vagy összejön vagy nem...ha igen, akkor azután lehet még nehezebb lenne ez az egész...egy biztos, ha itt élne senki más nem kéne csak ő...

Nehéz dolog ez a külföld vs. párkapcsolat.


:(

2014. dec. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy nehéz sőt nagyon szar csak most jöttem rá igazán :( de most azt nem tudom ezt az egészet megbeszéljem vele vagy ne?
2014. dec. 24. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, beszéld
2014. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!