Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 feletti ferfiak, ki tolti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti ferfiak, ki tolti az anyukajaval az egesz december 24-et kettesben? 30 feletti nok valaszat is varom a tapasztalatairol.

Figyelt kérdés

Azoktol kerdezem, akinek van/volt baratnoje, egyutt toltotte-e 2-esben az anyukajaval? A baratom ezt akarta, de lebeszeltem rola. Kivancsi vagyok, en vagyok a furcsa, hogy szerintem ugy illene, hogy egyutt toltjuk ketten es mindkettonk szuleit egyutt latogatjuk meg1-2 ora erejeig karacsonykor egy elore egyeztetett idopontban egy esetleges ebedre/vacsorara. A baratom ugy allitott be, h en vagyok a hulye, h ezt szova teszem neki es nem fogadom el. A velemenyeteket szeretnem, ha errol megirnatok a Ti tapasztalataitok alapjan kor es nem megjelolesevel. (Nem szeretoi kapcsolatban vagyunk.)

Varom a velemenyetek es a trollkodasokat meg vicceket. Koszonom.



#gyerek #Anyam asszony katonaja
2014. dec. 24. 03:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még nem vagyok 30, de egyetértek veled. Ha nincs különösebb indoka arra (betegség, lelki válság), hogy az anyukájával legyen kettesben, akkor azért ennyi idősen elég furcsa a helyzet...megértem, hogy szereti az anyukáját, én is az enyémet, de tudom, hogy ő annak örül, ha én boldog vagyok, és soha nem is várná el tőlem, hogy a szentestét csak velük,töltsem el a szerelmemtől külön. Meg hát nekem is arra lenne igényem, hogy a párommal legyek. Mondjuk nekem személy szerint az 1-2 óra kevés lenne a szülőkből...de persze mindenki máshogy érzi. Nekem a tökéletes karácsony így néz ki: Szenteste kettesben a párommal, első napján mondjuk jönnek hozzánk a párom szülei vacsira, és addig maradnak, amíg jól esik, másnapján pedig mi megyünk az én szüleimhez, és ott vagyunk velük egész este...:)
2014. dec. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ szerintem, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Én kb most leszek fél éve együtt a barátnőmmel, de nem töltöm vele a karácsonyt, esetleg a következőt, ha még velem lesz. Bár én nem csak anyukámmal leszek, hanem az apukámmal testvéreimmel. Majd karácsony után pár nappal találkozom csak a barátnőmmel.
2014. dec. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok, van egy 11 éves lányom, de az egész családdal szoktuk tölteni a szentestét, és nem itthon, hanem a húgoméknál, Mogyoródon.
2016. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!