Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érzek? Segítség!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek? Segítség!

Figyelt kérdés
Kezdem az elejètöl. Hètfõn megismerkedtem egy kõzösségi oldalon egu sráccal. Nagyon aranyos, szimpatikus meg minden. Aznap délután már egy talit , sètáltunk a városba. Megöleltük egymást rá pár percre meg elcsattant egy csók. Amit nem vártam, de iszonyat jó volt. Mikor elköszöntünk már akkor picit hiányzott. Aztan beszélgettünk mèg interneten ès szerdan elvitt egy kellemes bárba. Nagyon jó volt és olyanokat mondott el amit senki nem tud róla. Ez jól esett hogy bízik bennem . Azutan szombaton már nâla aludtam, nem törtènt semmi de olyan jo volt mert mèg soha nem aludtam fiuval :) Kellemes volt :) Egész éjjel alíg aludtam valamit mert õt bámultam :3 :p ès most szerda reggel van ès azota nem láttam. De beszèlgetünk meg minden söt randira hívott. Csak nem tudom mi ez az èrzès. Belül érzem és néha annyira rossz, mert magamhoz akarom ölelni minden percben. Sírni tudnék annyira "szeretem" ... mit csináljak? :( vagy egyátalán mi ez az èrzès? :o annyira belezúgtam már? Segítsetek :'(

2014. dec. 24. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Így is gyorsan cselekedtetek, ne siessétek el még jobban, mert nem lesz jó vége.
2014. dec. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát összegezve, egyetlen hét leforgása alatt zajlott mindez. Már első randevún csókolóztatok, eddig rendben, sokan vagyunk ezzel így. DE, elköszöntök, és máris hiányzik... benned máris érzelmi kötelék alakul ki? Aztán állandóan ölelni akarod, és sírni tudnál, annyira "szereted", egy hét alatt?

A szerelem igen, erről szól, hogy sokat gondolsz rá, de ez jóval hamarabb és intenzívebben kialakult mint ami még normálisnak lenne nevezhető.


Szeretethiányos vagy, és ha peched van, az a típus, aki magába a szerelem érzésébe szerelmes. Utóbbi azért lesz neked szívás, mert így sorra fojtod meg a csüngéseddel a másikat és egymás után rontod majd el a kapcsolataidat.


Lassíts kicsit. Előbb ismerd meg jobban. Nem azért, mert X randevúig ki kell várni vagy más ostoba szabályok. Hanem mert 2-3 randevú még semmit nem mond a másik igazi, valódi énjéről.

2014. dec. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok hogy lassítsak? De hogyan? Miképp? Nehèz leállítani magam az a baj :( rajta jár az eszem sokszor..
2014. dec. 24. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Óó, ez a legjobb időszak! :)) Ne siettess semmit és ne rohanjatok, csak élvezzétek ki minden percét. :) Ő is biztosan nagyon jól érzi magát Veled, hisz keresi a társaságod, érdeklődik, stb.

Nem tudom hány évesek vagytok, de arra vigyázz, hogy vannak olyan srácok, akik bármilyen szépet el tudnak mondani azért, hogy testileg megkapják a lányt. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy Ő biztosan ilyen, ne vedd egy kalap alá a többivel, de azért ha a tényeket nézzük, nem ismeritek egymást olyan régóta, tehát kicsit szerintem lassítsatok a tempóval, így nagyobb esély van arra, hogy komolyabb kapcsolat lesz a dologból. Nekem ez a véleményem, de nem pesszimista akarok lenni, meg nem akarok rosszat, csak tényleg óvatosnak kell lenni, mert valaki még hónapok, meg évek után is tud olyan meglepetéseket okozni, hogy ihaj, nemhogy ennyi idő után.

Sok sikert és Kellemes Ünnepeket! :)


22N

2014. dec. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Juj ez kínos :$ mindketten fiuk vagyunk. Én 16 , õ pedig 28.

Nagyon szépen köszönöm a kommenteket, próbálom összeszedni magam és lassítani :)

Köszönöm és kellemes ünnepeket ;)

2014. dec. 24. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!