Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik elvált férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik elvált férfival vannak! Szoktatok féltékenykedni az párotok exfeleségére?

Figyelt kérdés

A párom elvált. Aki hasonló szituban van, mit szólnátok ha fényképnézetés közben ott lennének a régi esküvői fotói, szerelmes képek, stb.... Tudom hogy már nem vagyunk tizenévesek, de nekem ezek a dolgok nagyon rosszul tudnak esni...

Nemrég egy régi szerelmeslevelet találtam, a régi levelek, képeslapok között, amit még anno az exének írt, teljesen véletlenül akadt a kezembe, de borzasztó volt végig se bírtam olvasni. A páromnak nem említettem. de nem is értem miért kell ilyen leveleket őrizgetni.

Másokkal is történnek ilyenek, vagy én dramatizálom túl?

Még egy kérdés, mennyit emlegeti a párotok az exfeleségét?



2014. dec. 24. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért is kéne elolvasnod egy nem neked írt levelet???????

Én párom is elvált. Láttam róluk képeket, ismerem a feleségét még régről, nem a kapcsolatunk óta. Nem tudom, hogy írtak-e egymásnak, de nem hiszem. Engem abszolút nem zavar, amúgy se vagyok féltékeny típus.

2014. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon túl dramatizálod.

Alapból a legfontosabb: ő az EX!

Másodszor, azokhoz neked semmi közöd, azok az ő személyes emlékei, nem törölheted ki a múltját.


Nekem az összes exemtől kapott dolgok megvannak a mai napig ( ami nem ruha meg ilyenek, hanem tárgy, kép, egy szép terítő stb ), de csak azért mert szép emlékek, nem szégyenlem a kapcsolatomat ami volt velük, nem is akarom elfelejteni.

DE túlléptem rajtuk, nem ők érdekelnek már, mást szeretek.

Ez a más, nálatok Te vagy!


Van akiknek nem fontosak az ilyen emlékszerű dolgok és rögtön kidobnak mindent. Aki ilyen az ilyen. De akinek fontosak azoktól nem várhatod el, hogy szabaduljon meg tőlük.

2014. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 24. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorló levált férfiként mondom, semmi okod féltékenykedni. Azért van a válás, mert nem működik a dolog, együtt nem megy a szekér. A válás pontot tesz a végére, onnantól csak egy régmúlt állomás, egy emlék az életedből. Egy utca, amiből már megjöttél.
2014. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tartják a kapcsolatot is azèrt zavar a dolog...
2014. dec. 25. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilvan hogy valamikor szerelmesek voltak egymásba,hisz össze házasodtak"egy családot alkottak"

Elváltak mert valami nem működött.


De ha te ettől kiborulsz,es hisztizel akkor nem biztos hogy idok utan belőled is csak egy ex lesz!!


Emlékeit "fénykép stb.."el ne tüntesd hisz ahoz neked se jogos se közöd nincs.



28 feleség .

2015. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*éves*
2015. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!