Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kezelhető a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kezelhető a barátnőtök menstruáció alatt, vagy mennyire válik elviselhetetlenné?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

borzalom.

még előtte is, van amikor már csak annyit kérdezek, hogy menstruálni fogsz?

jó kb tudom h mikor jár a miki, de a viselkedéséből tudom a legbiztosabban.

ha valami gondunk akad egymással vagyis általában neki velem, akkor csak annyit mondok neki, hogy a stuka után megbeszéljük. persze utána semmi baja 2 hétig:):)

a férfiaknak is vannak menstruációs fájdalmaik de azt a nők okozzák:D

kitartást

2014. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég furává válik, mindenen elérzékenyül, alig lehet vele beszélni, és már a legártatlanabb vicc is rosszul esik neki, de főleg előtte ilyen, közben annyira nem
2014. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm szinte ugyanolyan, mint máskor, csak levert addig amíg görcsöl és folyton melege van. Más nem tűnt fel a viselkedésében.
2014. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy lányként válaszolok, de én sosem változok meg akkor, és ilyen görcseim, stb. sincsenek soha. Szóval semmi változásom, bajom nincs, furcsállom is, hogy másoknak milyen problémáik vannak olyankor, nem igazán tudom elképzelni. :D 18/L
2014. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is lanykent válaszolok, remélem, nem baj :) 1 évvel ezelőttig szörnyű voltam, mikor menstrualtam, mert olyan fájdalmaim voltak, hogy napokig felkelni sem bírtam, hányingerem volt és olyan erős gorcseim, hogy volt, hogy sírtam. Amióta fogamzásgátlót szedek, azóta semmi ilyesmi nincs, ezért meg sem érzem a menstruáciot, és ugyanolyan vagyok, mint máskor. Nem a gyógyszer mellett akarok lobbizni, csak azt szerettem volna mondani ezzel, hogy vannak lányok, akik nem közvetlenül attól csavarodnak be, hogy menstrualnak, hanem hogy iszonyú fájdalmakkal jár.
2014. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!