Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a fiunak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reinschaw kérdése:

Hogyan mondjam el a fiunak hogy kedvelem? Hogy en tobbet erzek iranta, mint baratsag? Mar reg ismerjuk egymast de en az elso alkalommal beleszerettem. Fiuk, titeket elriaszt, ha a lany kezdemenyez es oszinten elmondja az erzezeit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem , nyugodtan mond meg neki mit érzel .
2014. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
esetleg tudnatok tanacsot adni, hogy hogyan mondjam el?
2014. dec. 24. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát mondd neki, hogy szeretnél valami számodra fontosról beszélni... szóval hogy tudja, most valami komolyról lesz szó és ne hülyülje el. Aztán mondd meg. Barátok közt nem kell ezen annyit stresszelni.

De ezzel a barátságot is kockára teszed, szóval utána nem biztos, hogy ugyan úgy működik tovább a dolog.

2014. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszotokat, megprobalok majd beszelni vele akkor. Igen, kicsitt feltem a baratsagunkat is, de neha ugy erzem, hogy o is kedvel engem. Ennek ellenre megsem lep, de ahogy ismerem nem egy kezdemenyezo tipus :-(
2014. dec. 24. 11:52
 6/7 anonim válasza:
100%
Egyszerű nyilván nem barátkozna,ha nem akarna valamit,csak szerintem fél a visszautasítástól mert nem kap tőled bátorítást és ha kap is azt hajlamos úgy értelmezni,hogy "baráti" beszólás "biztos csak ugratni akar"vagy valamilyen megnyilvánulásodat úgy értelmezhette nincs nálad esélye esetleg az önértékelése "túl jó nőnek tart magához".Utalgatnod ebben a helyzetben már felesleges. Üzenetben írd meg neki,hogy kezdesz többet érezni iránta barátságnál de tudod,hogy ő csak barátként tekint rád (persze tudjuk,ez valószínű nem igaz:))és most nem tudod mit csináljál Na ekkor már biztos lépni fog. Nem barátkozna veled ha nem tetszenél neki hidd el (csak akkor ha meleg)
2014. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves es normalis valaszokat :)
2014. dec. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!