Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változnak meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változnak meg a férfiak ha már övéké a nő?

Figyelt kérdés
a párom teljesen elhalmazott bókokkal és kedves szavakkal, figyelemmel, míg nem volt biztos a dolgában. pár napja úgy érzem, hogy ezekkel kezd alább hagyni és jön a megszokott öreges párkapcsolat. nagyon szomorú vagyok, mert ez egy több éves kapcsolat megszakításokkal és nem ezt várnám az újra kezdésünk elején.
2014. dec. 24. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Miért válnak hisztérikussá a nők, miután megkapták a férfit? Valószínű azért ,mert már biztonságban érzik magukat, hogy megszerezték a másikat.
2014. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Miért változnak meg a nők ha már övéké a férfi?


A nők mindig elhagyják magukat és már nem adnak úgy magukra, mint korábban. Nem törekednek annyira hogy boldoggá tegyék a másikat, mint a kapcsolat legelején. Miért?

2014. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

6 éve élek együtt a férjemmel, de a mai napig kedves, figyelmes, szerelmes, mint az elején.

Nem tudom, mi lehet nálatok a gond. Te elhalmozod őt bókokkal? Kedveskedsz neki minden nap? Kimutatod, mennyire szereted?

2014. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert ahogy Bödőcs mondta: "kifogott halat nem kell etetni".
2014. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
ez ugyanúgy jellemző a nőkre is de nem mki ilyen. Akinek igazán fontos a kapcsolat az belátja h szinte mindennap tenni kell érte mkét oldalról.
2014. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazatok van, bár nálunk és most ne értsen senki egoistának , de nagyon nagy különbség van külsőre én nem vagyok egy világi szépség, de hozzá képest sokkal mutatósabb vagyok nőben.igen kedveskedem neki és jobban odafigyelek rá, ezért sem értem. elégé bonyolult a kapcsolatunk és azon gondolkodtam talán azért fordul meg benne valami, mert rájött, hogy míg nem voltunk együtt megfordultak mások is az életemben, ugyan akkor jogosan mert lecserélt egy másik lányra..
2014. dec. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!