Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell egy találkozgatós/sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy találkozgatós/szexelgetős kapcsolatot komolyra fordítani?

Figyelt kérdés

Könnyen ismerkedem lányokkal. Tudom hogy kell megszólítani őket, elkérni a számukat, randizni velük, hamar ágyba bújni velük, de mostanában szeretnék végre tartós kapcsolatot is, de nem tudom hogyan alakítsam ki.


Általában ez a forgatókönyv:

Randizgatok egy lánnyal, akivel 1-2 hét után lefekszünk. Eltelik újabb 1-2 hét, ami alatt összejárunk, szexelgetünk. Aztán megszakad a kapcsoltunk és ha utólag megkérdezem miért, azt mondják azért, mert nem látták rajtam hogy komolyan gondolom velük.


Miket csináljak hogy tudtára adjam egy lánynak hogy tartós kapcsolatot akarok tőle? Ebben nem vagyok túl jó és a leghosszabb kapcsolatom is csak 2 hónapig tartott ilyen miatt.


21/F


2014. dec. 24. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Akit hamar megkapsz haver abból ritka mint a fehér holló hogy ő maga is komolyan gondolja.


Max ha várnál azzal a szexxel több mint egy hónapot akkor kiismernéd te is jobban a csajt.

Én sose buktam azokra akik hamar odaadták magukat, könnyen jött könnyen ment, ha érted mire gondolok.

Lehet a csajoknál is így van.

2014. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Indíts inkább PUA képzést.
2014. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!