Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Amennyiben 2 hete kidobott a barátnőm egyéb okokból, de a szerelem még megvan alapon és januárban szeretné átbeszélni a dolgokat átgondolva mindent a szituáció. Mennyire kellemetlen ha azóta 5 nővel is volt már kalandom?

Figyelt kérdés
Ti elmondanátok neki? Véleményem szerint, ahogy szakított velem én single státuszba kerültem, így azzal akivel és ahol akarom csinálhatom... Sajnos a nők ezt nem így értelmezik.. Így érdeklődnék ti miképpen látjátok a dolgokat?
2014. dec. 24. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2 hét alatt 5 nő? :D:D nem vajas kenyeret reggelizel azt látom :D
2014. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Amíg nem beszélek vele vagy beszélek vele s nem jök vele össze, addig folytatnám élet kiélvezéses tevékenységeimet.

Teljesne jogos miket írsz s én elmondanám neki.

Ha zavarja legközelebb nem dob ki.

2014. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Am h csinálod?

Kérlek privibe válaszolj.

2014. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es én nem a monitor előtt töltöm az életem.. S ha kidobnak, igencsak bulikban vagy társaságokban töltöd az estéd..
2014. dec. 24. 23:18
 5/21 anonim ***** válasza:
Azok után,hogy ennyi csajjal voltál mit szeretnél vele beszélni még? Hisz lefeküdtél másokkal...Nem hinném,hogy annyira szereted..Élvezed a szingli életet.. :)
2014. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hát azért az cakkor is húzós attól függetlenül hogy nem a monitor előtt töltöd az életed.xd
2014. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szeretem, de 3 év kötöttség után.. Miután 3 évig csak almát ettél, aztán hirtelen szabad enni a többi gyümölcsből is nyilván megkóstolod a többit is.. ki tudja mikor lesz lehetőség újra beszabadulni a piacra:)
2014. dec. 24. 23:22
 8/21 anonim ***** válasza:

Azon múlik te mit akarsz tőle. Illetve hogy mi az az "egyéb ok". Ha nem akarod folytatni akkor a kérdésnek sincs értelme már, ha akarod:

a, elmondod, szinte biztos, hogy nem békül ki ezzel a 2 hetes szituval és valószínűleg bukod (bár ha 2 hét alatt valóban 5 kalandod volt akkor nem hinném hogy tele kell sírnod a párnádat a csajozási jövőt illetően - gondolom az valaminek csak a tünete volt, hogy kidobott;

b, nem mondod el, te tudod magadról mennyire szereted az igazság grál lovagja szerepkört és hogy ez esetben megéri-e vagy sem kiteríteni a (már bedobott?) lapjaidat.

2014. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, főleg ha ő dobott ki. Ha nem tetszik neki, baszhatja.
2014. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Persze,valahol megértelek.. :) Csak azt nem ,hogy ezek után miről kéne beszélnetek? Hisz Te magad is mondtad,hogy most élvezed ezt.. :)
2014. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!