Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg téma. Korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg téma. Korkülönbség?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal bele is zúgtam ès õ is belèm. Egy a kèrdès. Èn 16 õ pedig 28.... szeretnék vele lenni csak nem tudom hogy ez így jó e ... mert ugye a baráti kör is más :/

(Hozzáteszem nekem csak idösebbek jönnek be, pl a 22 -29ig korosztály)



2014. dec. 25. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Oké, hogy vonzódsz hozzá, de nézd már meg egy 28 éves férfi igényeit, meg egy 16 éves fiúét. Se lelki, se szellemi szinten nem tartasz még ott, ahol ő és ez nem csak a melegekre vonatkozik, hanem mindenkire, aki ilyen típusú korkülönbségek dacára kapcsolatot akar. Őszintén, mit nyújthatsz neki a szexen kívül? Semmit.
2014. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Addig úgyse derül ki, hogy működik-e vagy nem.
2014. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy õ más mint a többi , aki tényleg csak szexre megy ?
2014. dec. 25. 09:34
 4/15 anonim ***** válasza:
de lehet, csak nem valószínű
2014. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Béla211 ***** válasza:
Nekünk sem adtak sok esélyt amikor össze jöttünk. Én 23 éves voltam ő 39.Most már több mint 5 éve vagyunk együtt. " éve együtt is élünk. Ez sokszor nem a koron múlik mást is ismerek nagy kor különbözőséggel. És 10 éve együtt vannak. az is igaz ,hogy olyan is van aki emiatt megy szét. De ez mindig két emberen múlik.
2014. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5

De ti már felnőttek voltatok, amikor összejöttetek. Példának okáért, nem mindegy, hogy hol van 6 év korkülönbség. Egy 12 éves kislány meg egy 18 éves fiú között, vagy egy 23 éves férfi és egy 29 éves nő között. Két felnőtt sokkal jobban megérti és ki tudja elégíteni egy másik felnőtt igényeit, mert lelkileg és szellemileg már elértek egymás szintjét és még egyszer mondom, tökéletesen mindegy, hogy a szóban forgó párok heterók, vagy melegek.

2014. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt sokkal jobban megérti és ki tudja elégíteni egy másik felnőtt igényeit*****
2014. dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem mit szeretnétek mondani . Akkor úgy is csak kihasználna? Màrmint az hogy nem èrez irántam semmit, csak szexert lenne velem?
2014. dec. 25. 11:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a korkülömbség, ami számít. A felek egymás iránti érzelmei, ami szerintem fontosabb. Nekem is csak jóval fiatal barátaim vannak. Jobban megértem velük magam, mint a velem egykorúakkal.
2014. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen én is vagyok vele ! csak én az idõsebbekkel tudok egy húron pendülni
2014. dec. 25. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!