Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezheti többször, különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezheti többször, különböző személyekkel az ember azt, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Vagy ilyet csak azzal érezhetünk, aki tényleg az igazi számunkra?
2014. dec. 25. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem létezik olyan, hogy igazi. De mindig ezt érzi az ember mikor még az elején vannak és nagy a rózsaszín köd.
2014. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy igazi.


Nagyon-nagyon sok (talán több millió) ember van a Föld bolygón, akivel nagyon kompatibilisek vagytok egymással kívül-belül. Az igazis duma arról szól, hogy találkozol egy ilyen emberrel.


Tehát mondhatjuk hogy nem Nagy Ő, hanem Nagy Ők vannak.

2014. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es: nem értek egyet. Én nem az elején éreztem ezt, hanem évek múltán, amikor már rég nem volt rózsaszín köd. De vége. Előtte se és azóta sem éreztem még ezt mással, és nagyon kétségbe vagyok esve, hogy nem is fogok már rátalálni, mert ő volt az.
2014. dec. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!