Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha alig van időm, de barátnőt akarok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves fiú vagyok, otthon a családi gazdaságban nagyon sokat dolgozok, főleg így szünetben minden nap. Még Karácsony napján is a teheneknél el kell végezni.


Nagyon jól tanulok ,amikor iskola van akkor sokat tanulok iskola egyik legjobb tanulója vagyok.


Párkapcsolatban én komoly lányt akarok magam mellé.



Sajnos nem sajnos, kb 17 éves koromig nem foglalkoztam a lányokkal joggal pattanásos voltam.


De még rólam pár rossz ok:


-nem járok bulizni

-nem iszok alkoholt( gyógyszer szedek , pattanás ellenit)

-nincsenek komoly barátaim, ezt arra értem ,hogy akivel megbeszélek mindent, volt egy de az depressziós lett.

-Bánt az is ,hogy anya azt hiszi sokat kell dolgozni egy lányért, de amikor látom, hogy olyanoknak akik tudom ,hogy egész nap heverésznek is lett barátnőjük fáj.

-Anya nagyon elítéli a bulizást, ivást, ő szerinte az alja emberek csinálják. Pedig szinte minden volt osztálytársam ezt csinálja hétvégén.

-Anya tegnap belátta tényleg máshogy vagyok nevelve mint a többi gyerek, mivel én ezt nem csinálom. Valahogy sajnálom is meg nem is.

-Még nem volt barátnőm soha nem csókolóztam még,

16 órától nem vagyok hétvégén , közel 20 óráig munka van, utána meg semmi kedvem bulizni vagy valami.



Előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2014. dec. 25. 11:46
 1/4 anonim válasza:

Amíg csak a rosszakat sorolod magadról, addig biztos nem is lesz.


Pozitívan! És ez nem ilyen agykontrollos ezós humbug, csak ha kevés időd is van de vidám ember benyomását kelted, megmilliószorozódnak esélyeid.

2014. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Úristen. Kicsit sok hatással van rád anyukád, nem gondolod? Ez egy fiúnak a csajozás tekintetében sosem jelent jót. Apukáddal mi a helyzet?


2. Nappal is lehet ismerkedni. Jó, nem jársz éjszakai szórakozóhelyekre. Túlélhető. Hétvégén délután mondjuk menj be sétálni a belvárosba. Ott szólíts meg az utcán neked tetsző lányokat. De bárhol lehet ismerkedni. Az utcán, a buszon, a buszmegállóban, a ruhaboltban, a szupermarketben, mindenhol. Mindenhol, ahol vannak csinos, neked tetsző lányok.

2014. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Apám a szomszédom, nem foglalkozik velem.

Köszi akkor legyek vidám? De olyan nehéz.

2014. dec. 25. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit. Motorozzál vagy valami. Ha sokat dolgozol akkor kell valamilyen kikapcsolódás, mert be fogsz csavarodni. Most ne elsődleges a barátnőszerzés legyen a célod, hanem az hogy jobban érzed magad barátnő nélkül is. Egyébként ha egyetlen kiútként egy barátnőt látsz, akkor nagyon tévedsz. Vele sem tudsz majd mit kezdeni előbb-utóbb, mert ötleted sem lesz hova menjetek, mit csináljatok, mert most alaposan be vagy korlátozva.
2014. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!