Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül érzem magam. Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam. Mit kéne ellene tennem?

Figyelt kérdés
Most kerültem ebben a félévben egyetemre és eddig alig sikerült a barátaimmal találkozni. 15-20 fős baráti társaságunk van, és egyre kevesebbszer tudunk találkozni stb. hiányoznak és egyedül érzem magam. szoktam keresni őket de amikor találkozok velük csak 2-3an vagyunk
2014. dec. 25. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy legalább vannak barátaid... :/
2014. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos minden helyváltoztatás azzal jár, hogy sok olyan barátot, akikről azt hittük, örökké azok maradnak, elveszítünk. A jó hír, hogy mindig találunk új barátokat. Tedd ezt te is.
2014. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mondjuk ugyanígy vagyok. Az egyetemen már túl vagyok.Mindenki szinte az ország különböző részeiből jött, és miután végeztünk, kellett szembesülnöm azzal, hogy már nem találkozhatunk a nagy távolság miatt. Nagyon nehezen éltem meg a szakközépiskola befejezését is, és az egyetemét is. Rossz ez így, mert hazaköltöztem, de itt nincs egy barátom sem.

Karácsony, szilveszter táján különösen fölerősödnek az emberben ilyen érzések.

2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!