Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak?! Megkeressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak?! Megkeressem vagy sem?

Figyelt kérdés

2 ève már hogy külön váltunk a szerelmemmel, azota neki is es nekemis kapcsolata van! Azota mèg csak nmis taliztunk 1x lattuk egymast!

De nm tudom magam tultenni rajta 7 hónapig jartunk de nm volt szex de szerelem felső fokon!

De vannak közös ismerősök es kerdez , èrdeklödik utánnam . Mit csinaljak kezdemenyezzek vagy ne bolygassam őket?!


2014. dec. 25. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
tipikus női gondolkodás. a sz@rkavarás az megy.
2014. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

2 ève már hogy külön váltunk a szerelmemmel



miért is akarsz bármit is?????????

2014. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán mert szeretem idióta ! 2 èvig nm találkoztunk mert elutazott most visszatèrt ès ugymondmásokon keresztül ő nyitott felèm
2014. dec. 25. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szereted? Nőknél ez egy tipikus hazugság? Általában férfiak hazudják ezt de úgy látszik a nők is. Annyira szereted volna már kerested volna. De tedd azt amit akarsz , keresd ne félj felé nyitni ha annyira szereted!
2014. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudsz magadnak
2014. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted minek van másik kapcsolatod? Nem értelek..

2éve lett vége,mindkettőtöknek van kapcsolata,de Te még szereted...VICC !


Felesleges megkeresned..Lehet a mostani pároddal kéne foglalkoznod,nem?

2014. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látom itt állatok vannak èrzèsek nèlkül, tudjátok osztani az èszt de ha ti lennètekebben a cipőben lehet nem ezen a vèlemènyen lennètek!

Lehet felkavart 2 èvig nm tudtam rola semmit se hivni se irni nm tudtam, lehet hirtelen fölkavart az èrkezèse..!

Igen foglalkozom a párommal azzal te ne törödj!

Senkitöl nem lehet elvárni hogy várjon egy emberre 19 èvesen! Azt gondoltam az a helyes ha pasizom

2014. dec. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!