Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

A baratnommel tobb mint egy eve vagyunk egyutt es meg mindig nem vitt haza,de ez csak az egyik problema.A masik baj az hogy keveset talalkozunk.Amikor suli van akkor nincs ezzel baj mert akkor minden nap talalkozunk,olyankor nemzavar hogy hetvegen nemtalalkozunk. Amikor jon a szunet akkor meg szinte nem is talalkozunk ,pl:egesz nyaron is max 7-8 alkalommal lattuk egymast,amiota elkezdodtt a teli szunet nem is lattam.

En meg tiszta ideg vagyok mert latni akarom.Ti mit tennetek ha ilyen kapcsolatotok lenne?



2014. dec. 25. 14:42
 1/4 RRR ***** válasza:

beszélnék a csajjal ,hogy miért nem érdeklem(már ha kíváncsi lennék rá)

majd lelépnék a balfenéken

2014. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem nagyon érdekeled. Az hogy még nem vitt haza? általában azt visszük haza , akivel komoly kapcsolatot folytatunk és a jövőt képzeljük vele el. Nálam fordítva szokott lenne , nem viszek haza lányokat. És miért? Mert nem szeretem őket annyira, életembe egy lányt mutattam be az is az volt akivel el vesztettem. Nagyon szeretem...
2014. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Babilonban látopd am nem? Gratuláció. Ez nem kapcsolat.

2# Akkor beszélj vele.

2014. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam mondani hogy na akkor most majd elmegyek hozzatok,ilyenkor mindig az a valasz hogy de en megyek hozzad vagy pedig csak eltereli a temat.
2014. dec. 25. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!