Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha kiderülne, hogy a barátnőtők egész hosszú ideje tartó kapcsolat után, hogy átvert titeket és mint egy rongydarabot eldob? Azzal áltatott, hogy szeret és mégis szakított! A megcsalásról ne is beszéljünk!

Figyelt kérdés
Eléggé átcseszve érzem magam! Minden álmom odaveszett! Csak ülök egy helyben és néhol sírok (tudom,hogy ez egy fiútol gáz) Magam alatt vagyok nagyon! Nekem ő volt a tőkéletes így érzem! 17 vagyok
2010. febr. 3. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
habar en lany vok, de azt tanacsolom, h probalj meg lenyugodni. jó, h most derült ki, és nem később. latjatok.. nem jó mindig plázacicákkal kezdeni, mert igy jar az ember fia. :))
2010. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni :/ én is voltam hasonló helyzetben fiúval :/ gerinctelen egy dolog az biztos....próbáld lefoglalni magad valahogy amíg túl teszed rajta magad..keress egy hobbit vagy hasonló
2010. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy: Miért gáz az ha sírsz fiú létedre? Az sose baj ha vannak érzéseid, és vállald fel!

Kettő: Én 5 év után jártam így, egy szép napon eldobott és váltig állította hogy még szeret de élni akar, ezért szakít, közben kiderűlt hetek után hogy már hónapok óta csalt egy másikkkal. Sőt utána derültek ki még továbbiak, amig én suliban, addig ő más nővel volt. Szóval én is hasonlóan éreztem, azt hittem minden odaveszett, de utána rájöttem hogy az aki így tudott bánni valakivel az nem érdemli meg hogy foglalkozzak vele, az nem tökéletes hanem tökéletlen!

Én is heteke, hónapokon át sírtam, próbálkoztam, de nem kellettem, csak hülyét csináltam magamból holott csak az igazságot akartam:miért tette? De ennek 4 éve és a mai napig nem tudom. Miért? Mert egy utolsó görény.

Örülj hogy megszabadultál tőle, mi lenne ha akkor derülne ki mindez amikor már gyerek, ház, stb van? akkor még rosszabb, hidd el...

Fiatal vagy és biztos vagyok benne hogy ennél jobbat érdemelsz, fel a fejjel, ennél csak jobb jöhet!

25L

2010. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne tökéletes, aki így elbánt veled, hidd el meg sem érdemelt Téged, 17 éves vagy, ne viccelj, az egész élet előtted áll! Ne búslakodj utána, nem érdemes, elég nagy a tenger, úszik benne még sok-sok hal, ami csak arra vár, hogy kihalászd :) Fel a fejjel, előre nézz ne hátra, ilyen "nők"re akik így viselkednek veled, pedig ne vesztegess időt. Ha szeretne téged, akkor nem így intézte volna a dolgot a lány, de ezek szerint nem szeret, nem tisztel, ha megcsalt. Te is tudod, hogy el kell felejtened, majd lesz még aki átölel :) Nem ő volt az igazi, de ha sokáig rajta rágódsz, talán elszalasztod azt, aki tényleg neked való, szóval, csak előre, sohase hátra!
2010. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. hszelőnek:

nem csak a pláza cicák csinálják ezt


annyi külömbséggel h az én példám erre ténylegesen őh izé szeretett [pfü de nem akarodzott ezt le írniXD]

attól függetlenül annyi lett annak is :S


kérdezőnek:

mit tegyél? standard szöveg: felejtsd el

megjegyezném: nem fogod.. aki azt mondja igen az hülye [bocs de tapasztalat :P még az elején vagy.. ha közelebbröl ismerted a csajt (értem itt hogy baráti körbe votl amúgyis tehát még találkoztok) akk megnyugtatlak: csak szarabb lesz] ez is tapasztalat:P


1. hszelőnek megint: ha 1 pasi ki akad 1 csaj maitt akk abba tényleg fülig bele volt esve :P [oh igen ez is tapasztalat:S] viszont: állítom hogy értelmes emberi lény 1 pláza cicába nem eshet bele:P Punk csaj az ideális megoldás XD (rózsaszín pitbull- ideális megoldás :P nem épp ezért ideálisak de ez se hátrány XD [ami a számba van:P])


18 F [úgylátszik a csajok rendszeresen "bőgetik" meg a 17 éves pasikat :S] GRRRRRRRRRR


üdv kurtyx

2010. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

na most olvastam végig az összes hszt:P

1.: véleményem szerint nem csak akk csal meg 1 csaj 1 pasit ha nem szereti:P (hanem mert hülye és 2 kör után azt se tudja mit csinál XD) erre a megoldás: a 2. kör után arrébb mész majd az 1. pasit aki közelebb megy hozzá másfél méternél úgy képen vered h többet föl nem kel :P

[nah de most komolyan: tényleg nem csak azért csalhat meg vki vkit mert nem szereti:P persze mindenkinek ez jön le belőle:P de azért az helyzet függő (sztem) bár én nem tom XD akit előző hszembe említettem a nagy megcsalás annyibol ált h tapi + csók XD meg az a 2 kör pia:P

(ki tudja lehet nem:P maradjunk anyiba hogy hittem neki és utána még kb 2 évig jártunk:P azt a csókolgatós tapizgatós "megcsalást" meg viszonoztam neki XD ( 14 évesen ismertem meg 15 évesen volt a "tapizós" esetemXD kicsit késtem veleXD) na m1 közöltem vele ennyi XD]

tehát tényleg helyzet függő a megcsalás persze pláza cicáéknál nem ők szimplán ribancok XD

okosabbat nem tudok mondani mnit előző hszembe meg a többiek mert sztem teljesen elfelejteni úgyse fogod :P (legalábbis én nekem nem sikerült bár lehet azért mert eléggé érdekes véleményen vagyok ezzel kapcsolatba miszerint: attól hogy valami nem jön össze attól még a másik nem feltétlenül "tökéletlen":P feltéve hogy nem pláza cica:P nagyábol olyan amilyennek megismerte az ember:P és ha akkor szerette mint embert/mint csajt /mint pasit [lehet választani 2-t transzfesztitáknak 3matXD] akkor utána is fogod :P nem tudom már milyen zárójelet használtam ha használtam úgyhogy )]


üdv


kurtzyx

2010. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amiatt ,hogy fiú létedree sírsz nem gáz én is szoktam,az én barátnőm is így szakított,hogy menyire szeret,meg hogy nálam nincs jobb:),ez tipikus hazugság egy női szájból,fel a fejjel, cimbora,tudod,van az a mondás :Egy gomb leszakad,egy helyéba ezer is akad!,tudom most ez nem vígasztal,de amikor legkevésbé számítassz rá akkor fogsz egy olyan lánnyal találkozni,aki számára fontos vagy,csak járj nyitott szemmel és szűrd ki,az ilyen alja söpredék hazug nőket,és hidd el boldog leszel ha megtalálod a nagy őt egy kedves,de nem biztos,hogy egy bomba nő formájában,szóval még1szer,fel a fejjel!!
2010. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ásó,kapa,nagyharang... ;)
2010. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így már én is voltam. Ne fújd fel, nem nagy ügy....pár év és megszokod!:)
2010. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad gyorsan, szánj rá egy éjszakát. Ezek után gerinc kihúz, fej felemel, és mivel úgy tűnik egy társaságban vagytok és nehéz lesz elkerülni, úriember módjára mindig köszönsz neki válaszolsz is ha kérdez, de neked nem kell vele egyéb esetekben feltétlenül törődni.

Enni fogja a fene.

Kis srác, minden fejben dől el, valaki nem érdemli meg hogy megsirassák, akkor ne kínozd magad tovább mint ameddig feltétlenül muszáj.

Másik meg 17 évesen ne legyél annyira hülye hogy hosszú távra tervezel. Ha véletlenül mégis hosszúra nyúlik a dolog akkor örülj hogy jó a kapcsolatotok és majd ha eljön az idő mondjuk amikor már van önálló jövedelmed jöhet a rózsaszín buborék a gyűrűvel a házzal és a gyerekkel. Addig felesleges mert úgy is csalódni fogsz.

sok sikert

2010. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!