Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek hogyha nem szeretnék a párommal szilveszterezni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Lenne egy nagy problémám. 5 éve vagyunk együtt a barátommal jól megvagyunk...De nemsokára itt a szilveszter és azt akarja, hogy vele legyek. Nincs is ezzel semmi gond mert én is szeretnék vele lenni ,csakhogy ö a barátaival is akar , mert neki van egy baráti köre. Amibe én hiába próbáltam volna beilleszkedni nem sikerült. Mindig feszéjezve érzem magamat ,ha éppen velük kellett, akár találkozni is. Szeretnék a párommal lenni szilveszterkor, azt hiszem nem is jól raktam fel a kérdést sem ,de a barátaiból nem kérek....a baj az ,ha megmondanám tuti cirkusz lenne belöle és én nem szeretnék vele evégett összeveszni. Ha megmondanám ,hogy nem szeretnék a barátaival lenni ,mert ők sem úgy állnak hozzám, akkor én lennék a rossz. Az a baj, hogy túl elfogult a barátaival szemben...azok a szentek semmi se baj amit ők csinálnak...amit meg én ,egyből hibás vagyok. Nem is foglalkoznak velem ,hozzám se szolnak holott én már annyiszor megtettem az első lépést feléjük. Ha meg nem szólalok meg ,mert éppen nem tudok hozzá szólni a témához akkor az van ,hogy miért vagyok csendes nem az, hogy esetleg megpróbálnának feldobni valami másik témát ,vagy éppen beszélgetnének velem. Egyszóval nem tudom , hogy mit tehetnék , de nem szeretnék menni...ti mit tennétek a helyembe? Köszönöm a válaszokat előre is!


2014. dec. 26. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát hozzátok össze a barátokat, barátnőket, foglaljatok le egy helyet, és üljetek be. Bizonyos számú ember felett így is úgy is klikkesedni fog a társaság, de legalább kínos csend nem lesz a többiek jóvoltából.


Mondjuk én biztos nem lennék együtt egy olyan sráccal, aki nem áll ki értem, hanem inkább a haverok seggét nyalja.

2014. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fényember ***** válasza:
Az biztos neki is feltűnt hogy nem vagytok oda egymással a haverjaival szóval ha mondod neki meg kéne értenie hogy neked ez kínos meg stb..mond neki hogy nyugodtan mennyen a haverjaival te leszel majd a barátnőiddel vagy valami nem akarod őket zavarni stb (szóval úgy jöjjön le neki hogy te nem akarod korlátozni) :)
2014. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Sajnos nem tünt fel a barátomnak mert akkor nem várná el, hogy menjek...Mint irtam túl elfogult a barátaival szemben. Mindegyik barátja azt mondja rólam, hogy csendes vagyok de ök sose jönnének oda hozzám beszélgetni köszönnek, de annyi. Én már megtettem párszor, hogy oda mentem de az hogy ök jöjjenek oda már luxus...Ha megmondom tuti veszekedés lenne a végén, mert hogy mindenkinek a barátnöje ott van csak én nem c....

2014. dec. 26. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz a baráti köre és te miért álltok úgy egymáshoz ahogy?
2014. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy a barátom nem megy el a barátaival ha nem tartok vele, inkább külön lesz velem.

Én már milliószor találkoztam a barátaival, az egyik az osztálytársam is, de egyszerűen nem lehet velük beszélni. Igaz, alapból nehezen barátkozom, de a barátom miatt mindig megerőltetem magam, hogy tudjak velük beszélgetni, de tegyük fel velük töltünk egy estét, és abból az estét én nagyon maximum 15!!! percet tudok velük beszélgetni, mert utána nem tudok milyen témát felhozni nekik, ők meg basznak velem foglalkozni. A barátommal beszélgetnek hogy kivel mi van/csaj dolog/családi dolog meg ilyenek, ezekbe nem tudok beleszólni, és olyankor csak ülök és néha a barátommal beszélek pár mondatot.

Az én barátaimmal a barátom kb 5x találkozott. Az első 3 alkalommal nem nagyon tudtak ők se beszélni, de a barátomat és a barátaimat is megkértem hogy legyenek nyitottabbak egymás felé mert nem olyan barátkozósak, de teljesítették a kérésem, és láss csodát, azóta tök jól elvannak ha úgy alakul hogy találkoznak miattam.

Én meg hiába töröm magam egyedül az ő barátaival, ők basznak rám. Én a helyedben nem mennék el/megkérném hogy akkor 11-ig velük legyen, utána velem. Annyiszor elmentem már vele úgy hogy csak ültem mellette mert a barátai basztak rám, nehogy már még én érezzem rosszul magam mert a barátai tuskók. (Egyébként más problémák is vannak a barátaival, de azt most nem részletezem.)

2014. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fényember ***** válasza:
Szerintem ezt gondold át hogy a barátod miért nem tudja ezt értelmezni hogy neked ez nem jó..hisz a buta is látja ha valaki nem tud feloldódni valamilyen társaságban...kérdezd meg minek erőlteti...kérdezd meg tőle hogy ő úgy érzi te ott jól érzed magad? Ha azt válaszolja hogy igen akkor gondolkodj el mennyire figyel rád szerintem..nem rosszból..csak gondold át:)
2014. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!