Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A párotok ülve pisil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok ülve pisil nálatok?

Figyelt kérdés
Otthon, náluk mindig ráül a wc-re. Ellentétben ha nálunk vagyunk sohasem, mindemellett olyan "erővel", hogy a wc melletti mosógép oldala is foltos lesz.
2014. dec. 26. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, bonyolult dolog számára a vécébe hugyozni és nem annak a 2 méteres környezetére? Pelekán gondolkodtatok már?
2014. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az ilyen pasik szokták a kórházak, plázák, aluljárók wécéit mellé hugyozni , maguk után le nem húzni.
2014. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Az vagesz kérdés! Azért majd olvasd végig! Otthon nálunk ráül/Ha nálunk vagyunk akkor nem! Mivan!!!!!!!!!!!?????????????

Ez örökös harc a férfiak és nők között! De ha neked is farkad lenne akkor majd megtudnád miért pisis még a mennyezet is!

Ez ugyanaz hogy a nők felháborodnak hogy nem hajtjuk le a wc ülőkét! De akkor mi is felháborodhatnánk hogy ti meg nem hajtjátok fel! Én ezt sem értem ha bemegyek a budiba és nekem fel kell hajtani akkor felhajtom és kész sosem háborgok miatta de amikor te bemész akkor meg hajtsd le ha neked úgy kell és te se háborogj!

2014. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem pisil ülve, fura is lenne.

Valószínűleg otthon rá van kényszerítve, azért nálatok "éli ki magát". Lehet azért nem tanult meg rendesen pisilni se.

2014. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
enyém szokott ülve, de nem helyfüggő
2014. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még soha nem kérdeztem. Különösebben nem is érdekel. De mindkettőnk számára alapvető, hogy tisztán hagyjuk magunk után a mellékhelyiséget.
2014. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindig ülve, nála ez attól függ, hogy mennyire ítéli tisztának a helyet, tehát nálunk nyugodtan ráül, de nyilvános wc-ben soha

esetleg az is lehet hha rányitnának kevésbé érezné kényelmetlennek a helyzetet h állva pisil mintha ülne a wc-n, mert akkor arra gondolnának, hogy nagy dolga van

2014. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!