Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 168cm magas nő hény kiloval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168cm magas nő hény kiloval csinos?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
55-85 között bármi jó. Nekem legalábbis. (Lényeg hogy ne arcra hízzon)
2014. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60 max 70 kg. Életkortól nagyban függ a dolog. A ha az életkorodat leírnád pontosabb választ lehetne adni.
2014. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt mondom 55. De szerintem hülyeség ezt így kijelenteni. Nem mindegy hogy pl. izom vagy zsír van rajtad, csontozat, stb.

Az számít ha belenézel a tükörbe, és tetszik amit látsz, nem amit a mérleg mutat.

2014. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50-60 között.
2014. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én általában úgy nézem, hogy egy nő ideális súlyának maximumát úgy kapjuk, hogy a centikben kifejtett magasságából kivonunk 100-at. Ez 68 kg. A minimuma meg kb. ennek a 80%-a, tehát nagyjából 54 kg.
2014. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szeressük egymást válasza:

Ne legyen se túl vékony, se folyós.

Ahogy néztem a társkeriken a fotókat, nálam a testmagasságból kell kivonni kb 100-110-et, és akkor tartom csinosnak a hölgyeket. Ez 168 cm-nél 58-68 kg. De efölött is lehetnek arányosan szépek, ha sportosak és nem löttyettek. Genetikafüggő is.

2014. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52,326597 +-0,0001 kg
2014. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50-60
2014. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én épp 168 cm vagyok, és 48 kg. A környezetem szerint most pont jó vagyok. Voltam 55 is, akkor husi voltam, a ruhaméretem is 2 számmal nagyobb volt. Elég filigrán alkat vagyok, vékony csontozattal, édesanyámtól örököltem. Ő ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezett kb. 55 éves koráig, azóta gömbölyödött egy keveset. Szerintem ez mindenkinél más. Ha meghallják, hogy 48 kg vagyok, ájuldoznak, hogy az milyen kevés, és nem is gondolnák, mert teljesen egészséges kinézetem van. Sokszor olvastam már itt, hogy ezek az arányok már beteges soványságra, esetleg anorexiára utalnak. Mindenki így képzeli, de aki ismer még sosem jegyezte meg, hogy híznom kellene, teljesen "átlagos" vékony vagyok. De ha valaki erős csontozatú, és izmosabb típus, de ugyanannyi zsír van rajta, mint rajtam, akár 55-60 kg is lehet, és ezzel is lehet ugyanúgy csinos, vékony. Szerintem itt nem lehet általánosítani és igen nagy intervallum adható meg annak, hogy hány kilóval lehet csinos egy 168 centis nő.
2014. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!