Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura lehet, de ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lehet, de ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Pár hete a barátomról megtudtam, hogy a haverjaival csajokról küldözgetnek egymásnak képeket, ez engem nagyon mélyen érintett és a képeket láttam is, nem meztelen képek hanem sokat sejtetőek főként és a tipikus könnyűvérű fajtákról. Azóta ha szexelünk van hogy bevillan valamelyik kép és teljesen lehangolt leszek illetve folyamatosan gondolkodok, hogy mit miért csinálhat. Van akinek volt már hasonló helyzete? Nagyon rossz ez így.

22/L



2014. dec. 26. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy?

Mert ha igen nincs rá okod hiszen csak pasi vagányságbol küldik ehymásnak a képeket.

De én legjobban azt érzem át neked önbizalmi hiányod van.

Azt hiszed te rondább vagy kevesebb vagy azoknál a nőknél???

Szerintem nem mert mindenkiben van valami ami megfog pl. szája,szeme,arca,keze,hangja,mosolya,viselkedése,hozzáállássa stb. mindenki egyedi és le utánozhatatlan.

Szerintem ne legyen okod arra hogy alul értékeld magadat!

2014. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!