Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, ha egy srác eléggé feledékeny?

Figyelt kérdés
Feledékeny alatt azt értem, mikor néha nem emlékszik arra, hogy mit mondott tegnap, hogy hova rakja le a dolgait, hajlamos elfelejteni alkalmat, stb.
2014. dec. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ííí, ugyanez vagyok lányba :$ én tudom, hogy zavaró, sokakat idegesítek is vele néha, de nem tehetek róle, egyszerűen kimegy a fejemből :(
2014. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő tud lenni, tudom, hogy ez akarata ellenére van. Én ilyen téren elnéző vagyok, mert velem is előfordul, hogy elfelejtek valamit.
2014. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bilobil
2014. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is szar a memóriám! ami fontos lenne az sokszor kimegy a fejemből, ilyen jelentéktelen szarokat megjegyzek egy életre. nem tudom mit lehetne csinálni, hogy azokat jegyezzem meg amiket szeretnék.
2014. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!