Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a cigaretta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a cigaretta tönkreteszi a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Nem én dohányzok, hanem a párom, van, mikor nem bírom elviselni, ha mellém ül, mert érzem a cigiszagot.
2014. dec. 27. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
hát őő nem is tudom... talán szólj neki.
2014. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de én megkérdőjelezném ha te hozzáállásod és érzéseid, ha a cigaretta tönkre tudja tenni a kapcsolatod. Ha párod szarul főz és akkor is otthagyod mert nem bírod az odaégett szagot. Én nem akarom védeni a dohányosokat, én dohányzom és gyűlölöm a szagát, te miután elszívtam 10-15 perccel utána nem érzem, az orr elméletileg 3 percen belül megszokja a szagokat, nekem ne akard beadni hogy nem bírod. Szerintem vicc ha ezen múlik egy egyébként egészséges kapcsolat.
2014. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
baratnom is nagyon utalja a cigi szagot, de egy ev allat eleg rendesen hozza szokott. Mondtani meg csok utana, hozzam bujik stb... Nem rinyal mar :)
2014. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szóltam.
2014. dec. 27. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttél vele, nem jelentkezett ez a probléma?
2014. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor sokkal kevesebbet szívott, és nem lehetett érezni rajta.
2014. dec. 27. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
az embereket úgy lehet nevelni mint az állatokat. ha jól viselkedik, pozitívan megjutalmazod, ezáltal rögzül a fejében hogy megéri engedelmesnek lenni. pl mondod neki, hogy ha csak napi 2 szálat szív el, és ezt tartani tudja egy hétig, akkor orálisan, mélytorkosan kényezteted egyszer cserébe. aztán egyre kevesebbre csökkented az adagját.
2014. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

értem a problémád...a cigi nálam is kizáró ok...

és azoknak, akik szerint nem érezni...de igen..nagyon is érezni folyamatosan a cigi szagot..


ha melléd ül érzed? és ez a szexuális életetek is befolyásolja? ott is érzed rajta az ízéd-szagát? mert akkor hosszú távon nem fogod bírni


próbálj meg vele beszélni, hogy téged ez mennyire zavar..

nem tudok mást mondani, de ennek előbb-utóbb szakítás lesz a vége

2014. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez mind igaz, viszont amikor összejöttek, akkor is cigizett. Ezt a lovat vette, ha mégsem ezt akarta, az ő baja.
2014. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy drogosokkal (pia, cigi stb) nem jön össze az ember, mert MINDIG a drogot választják a család helyett...
2014. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!