Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon meg csal vagy hutlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg csal vagy hutlen hozzam a baratnom?

Figyelt kérdés
Pusztan csak gyanu de az van hogy mostanaban micsit fura a baratnom 3 hetel ezelott (lehet viccesen hangzik mjad de vard ki a veget) megv ugy irt nekem fb-n ahogy szokas ilyenkor becezgetett szuvezett irult pirult de mostanaban mar csak lok egy szivet ha irom neki hogy szeretem vagy ha cuki dolgot mondok neki ez volt az elso jel de ennek meg nem tulajdonitottam akkor jelentoseget hisszen nem fbn kell gymast szeretni de azert mar szemetszurt na akkor most jon a csattano egy magyon jo ismerosommel joba lett beszeonek fbn meg ilyenek es most tapasztalom hogy pl egy eset a baratnom mondta hogy be akar menni az egyik kozeli varosba az egyik nagyobb boltba es mondtam neki hogy megyek en is mert mar reg talalkoztunk (egy egy szunet alatt tortent) es akkor mondta hogy nem kell mert csak megy meg jon de en eroskodtem es a vegen azt irta durcasan hogy akkor o se megy hat elfogadtam de kesobb elkezdtem dumalni ahaverommal akivel joba van a baratnomes hop kiderult hogymenni akart o is abba a varosba de hirtelen nem megy mert dolga akadt szegenynek :D hat ez mar nagyon fura szamomra mert ilyen mar volt ketto is ilyen eset es nemreg volt egy olyan.beszelgetesem a baratnommek ahol elkezdtem szeoen lassan felhozni egy lelkiismereti temat hogx az egyik ismerosom csalja a baratjat es hogy a lelkiismerete felemeszti lassan mert nem valja be hane eltitkolja pedig jobb lenne ha elmondana mert akkor annyira nem fajna a palijanak a reakcio kicsit felos arc izadt nagyokat nyelt a tema hallatar es csak nyogdecselt nem nagyon tudott hozza szolni na ebbol en azt szurom le hogy csal engem na de mas mit szur le ?
2014. dec. 28. 01:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

oké.

akkor most írd le ezt az egészet magyar nyelven írásjelekkel-a mondat végi pontot kiemelném-megfűszerezve ha választ akarsz.

2014. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
azt hogy fiatalok vagytok mindketten! tipikus kislány viselkedés. addig érdekli egy pasi amíg megismeri, aztán továbblép a következőre. ezt kellene megtanulnia a mai generációnak, hogy miután elmúlt a kezdeti varázs, utána is kitartani a másik mellett..de hát kb 1000-ből egy ilyen van.
2014. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki a fas.om fog neked itt 1.45 Órakor ennyi szart elolvasni??????
2014. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En elolvastam :D
2014. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb ismerd meg jobban azt akivel összejössz, és beszélgessetek el előtte, hogy te mit vársz el egy kapcsolattól meg ilyenek...
2014. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok 5. nyertél egy hangszorót:D
2014. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hangszorot??:D valami jobbra szamitottam :(
2014. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jézusom, a második sor után sztrájkolni kezdett az agyam, leállt és könyvet követelt service pack-ként...
2014. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2014. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

3hónapja (tudom nem sok még)

ja és tessek tudok írni csak le volt fagyva a kezem amikor írtam a kérdést

2014. dec. 28. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!