Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszi ennyi ember tovább a sérelmei az előző kapcsolatából/kapcsolataiból?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm epilepsziás volt, előző faszija verte, konkrétan megd*gta roham közbe is, azt se érdekelte mi van a csajjal... Én mellettem amikor a karjaimban esett össze és volt hasonló rohama mindent megtettem érte, ami így tőlem telt, és ott aggódtam érte, mégis mindenre azt kaptam ém leszarom őt hagyjam a p*csába...

Vége is lett a kapcsolatunknak, ő meg csak annyit mondott pá paraszt...

Mondom engem ne keverj össze az exeddel hogy lehetsz ennyire idióta? Muszáj most már durván fogalmazom, ilyen barmot még nem láttam nőben ezt meg is mondtam neki...


Mostanra már bennem is ezek után annyi tüske van, hogy jelenleg most kapcsolatot se akarok, mert lehet most már ezeket én is vinném magammal, már nagyon elegem van...

25F


2014. dec. 28. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

És nem mondta el, mit ártottál neki?...

Megkérdezted tőle?

2014. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom összes sérelmét hozta a múltból, és úgy bánt velem ahogy az exével akiből lege lett mégis tűrt mellette 2 évet... A köztünk így nem is tartott fél évnél tovább, de ezt az időt se lehet kapcsolatnak nevezni...
2014. dec. 28. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Te voltál a paraszt, az exe meg a herceg mikor roham közben is dugta?? Akkor ez lány egy idióta, és ha tényleg így gondolja, akkor csak olyat érdemel.


Amúgy normális esetben az ember valóban nem felejti el sérelmeket, DE ezeket soha nem fogja az új párja orra alá dörgölni, mert tudja hogy az már nem ugyanaz az ember, neki ahhoz semmi köze! Kiveve ha ugyanazt teszi mint az ex... A sérelmekből inkább tanulni kell, hogy legközelebb még időben észrevegyük ha baj lesz, vagy tudjuk kezelni azt.

N

2014. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy más valami miatt mondta, amire nem is gondolsz!
2014. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem 67%, semmi oka nem volt rá, vannak ilyenek... Mondtam neki hogy orvosra lenne szüksége, mert így alkalmatlan kapcsolatra... Ezért is én voltam a vadbarom... :D A kirohanásait nap végéig sorolhatnám és olyan hangulatingadozásai voltak... Csak reméltem átsegíthetem ezen, de tévedtem...
2014. dec. 28. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
te egyébként miért akarod elkövetni ezeket a hibákat? Próbáld már elfelejteni a korábbi sérelmeidet, nehogy írj járj te is vmi jó csajjal, később pedig megbánd, h elcseszted a dolgot.
2014. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

Van olyan, akinek csak a sz*r jó. Lelke rajta.

A kérdésedre reagálva: nehéz elengedni a sebeket. Én minden kapcsolatom után hagyok időt magamnak, h le tudjam zárni az előzött és azt tanuljam meg belőle, ami kell. Értsd; igyekszem elkerülni, h egyik végletből a másikba essem. Magyarul, h ne essek abba a tipikus hibába h pl minden pasi egy nagy rohadt gyerek. X csalódással a hátam mögött sem gondolom ezt. Minden ember, minden kapcsolat más.

Mégis... Vannak dolgok, amik már akármit teszek is; bennem vannak, bhogy küzdök is ellenük.

A legtöbb, amit ilyen helyzetben tehetek, h odafigyelek, tudatosítok magamban és elmondom az uramnak h ez nem feltétlenül neki szól.

Meg szokta érteni.

2014. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Előzőt. Sry, t9
2014. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!