Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel, hogyan béküljünk ki?

Figyelt kérdés
A barátnőm Amerikába készült menni az egyik fiú barátjához, de én féltékeny voltam és azt mondtam neki, hogy ne menjen el, de ő mégis elment és attól kezdve facebookon beszéltünk, de összevesztünk és most nemtudom, hogyan békülhetnénk ki. Mikor felmegyek face-re látom, hogy fent van, de egyikünk sem mer a másikra írni. Mit írjak neki, vagy mit csináljak? 17F,14L

2014. dec. 28. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj rá, békülésben én lassan mesterré válok :D
2014. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát készülj rá, hogy "új élményekkel gazdagodik"... Csak sajnos az ágyban. Velem is történt hasonló eset "csak ott alszom"... Aha persze. A nagyanyám meg sárga és csilingel.
2014. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont.
2014. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó,de mit írjak neki? Az már milyen ciki lenne ha ráírnék hogy én: szia ő:szia és utána kínos csend.
2014. dec. 28. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:

VAn még olyan hülye, aki ezt benyeli? Sőt, békülni is akar?

Azért nem semmi... Egy 14 éves csaj Amerikába ment egy "fiú haverhoz" na persze.

2014. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeret mert még meg is betegedett attol hogy osszevesztunk.
2014. dec. 28. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
14 éves hagyjad... Nem lesz ez egy életre tartó szerelem, fiatal, keress mást. Innen tudom könnyen beszélek, de még gyerek, keress inkább egy 18 éves lányt, valamivel érettebb. Nekem is mindig fiatalabb barátnőim voltak itt basztam el! Pláne ebben a korban 14-17 ez így sehogy se jó, ez a véleményem...
2014. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem és nem akarom elhagyni.
2014. dec. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!