Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen nőnek 5 partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nőnek 5 partner miért lenne sok?

Figyelt kérdés
Ebből 4 kapcsolat, egy egyéjszakás kaland. Szerintem ez még kevés is ebben a korban.
2014. dec. 28. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem sok..
2014. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

23 évesen 9 partner amiből 3 kapcsolat többi egyéjszakás és fuckbuddy se sok szerintem.

De ha mégis, én lecarom, mert én boldog vagyok, akik meg elítélnek, általában nem azok. :D


23L

2014. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért sok/kevés, mert te annak gondolod. Ha zavar, tegyél ellene.
2014. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Áh ez a mai trendet nézve kevés. Manapság az átlagnak 23 évesen volt vagy 50 partnere "menőbbeknek" 100 is.
2014. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az,hogy kinek mi a sok meg a kevés lényegtelen.Van aki egyből megtalálja a hozzá ideális partnert,akivel minden happy!Van aki meg próbálta már vagy 30 emberrel is,mondjuk ez már elgondolkodtatóbb,hogy vajon milyen ember lehet,ha 30 emberből egy se volt megfelelő számára.Nem gyűjteni kell a partnereket,hanem olyat találni aki tényleg szeret és boldog vagy vele.
2014. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én 22 évesen 7 szexpartnert tudok a hátam mögött, amik közül 4 volt tényleges kapcsolat, a többi csak kaland. én is már megkaptam a ribizős jelzőket itt GYK-n, de őszintén, itt kit érdekel? Szerintem sem sok amúgy. Valójában ez egy olyan dolog, hogy senkinek semmi köze hozzá, a te személyes érzéseid azok, amik számítanak a kérdésben egyedül. Nincs ráírva a homlokodra, hogy ennyi férfi volt már az életedben, és nem is érdekel senkit igazából. Ha te ez alapján skatulyázod be magad, akkor más is így tesz, de különben... Különben ennek nincs jelentősége. Egy értelmes kapcsolatban ez nem hiszem, hogy számítana. Persze, értelmes keretek között. Ez még bőven ott van, szerntem.
2014. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyszerre vagy felváltva?
2014. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem számít soknak.

Ha mondjuk elosszuk ezt a számot egyenlő részre akkor már nem is vészes.

Tegyük fel, hogy 19 éves kordban volt az első és évente "váltottál" partnert és most nemrég csak egy egy éjszakás kalandod volt mert hiányzott a testiség.

Már nem is olyan sok az az 5 partner.

Nyilván te is mint mindenki más keresi párját a világban és akikkel eddig együtt voltál nem ők azok akikkel leélnéd az életed, ha meg nem érezted jól magad érthető is, hogy nem maradtál velük.

Ilyen dolgokon ne rágódj szerintem, aki szeret az nem azért szeret mert x mennyiségű pasi van már mögötted vagy egy sem.

Számomra ez a dolog egy nőnél, hogy mennyi partnere volt előttem nagyon nem számít, jelenben élünk és a jövőt figyeljük. A múlton nem lehet változtatni, csak elfogadni és esetleg tanulni belőle.


27/F

2014. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Szerintem igencsak kevés, édesanyám teremtett le, hogy ribi vagyok, onnan jött a kérdés. Jó látni, hogy sokan normálisan gondolkodnak és nem ez alapján határoznak meg egy embert, egy nőt. :)
2014. dec. 28. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Kevés... Írj nekem és én leszek a 6.

24f

2014. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!