Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg téma! 2 éve szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg téma! 2 éve szerelmes vagyok egy hetero (? ) srácba, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig és ha tudsz, segits! Lehetőleg melegek!


17 éves meleg srác vagyok, 2 éve szerelmes vagyok egy iszonyat helyes srácba, aki most 16 éves. A helyzet az, hogy mi csak látásból ismerjuk egymást, de vannak közös haverjaink, szoktunk ugyanabban a társaságban lógni, de nem beszélünk. Sokat szivatják azzal a gyereket, hogy meleg, és kicsit feminin is, és barátnője sem volt nagyon úgy tudom, csak kavart eddig 1-2 lánnyal. De nem valószinu, hogy meleg, akkor már tudnom kéne valamit közös barátok által, ezért elhatároztam, hogy elfelejtem. De ez nem olyan egyszeru, minden fiuban őt keresem, az összes társkeresőt átkutattam, hátha fent van, sőt még ha itt látok egy 16 éves meleg srácos kiirást, felcsillan a szemem, hátha ő az. De nem. Kérlek, segitsetek, hogy tudnám őt elfelejteni? Akik voltak hasonló helyzetben, hogy cselekedtetek?



2014. dec. 28. 12:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%
Szia! Nem vagyok se meleg, se fiú, de szerintem amíg nem tudod biztosan, hogy hetero, addig nem kell elfelejtened! De azért óvatosan derítsd ki, nehogy kellemetlen legyen neked!:)
2014. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ! Az a baj, hogy ötletem sincs hogy derithetném ki, nincsenek jelei annak ha valaki szintén meleg:) De aranyos vagy, hogy irtál!:)

2014. dec. 28. 12:58
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Voltam hasonló helyzetben persze.

Bár nálam azért ilyen hatalmas rajongás nem alakult ki.

De egyik napról a másikra bekerült a baráti társaságomba egy új srác egyik haverom barátja volt.

Egyre többet lógott velünk amivel nem lett volna olyan nagy gond ,ha nem lett volna piszkosul az esetem kinézetre.És persze elég jó haverom lett mert amúgy is jól kijöttem vele.Nálunk is állandóan ment ez a meleg viccelődés az ő részéről is és néha eljátszottam a gondolattal,h még az is lehet ,h van benne egy kis bi hajlam.Egyszer majdnem totál be buktattam magam mert leléptek a barátok és ketten maradtunk és egyedül kísértem el a buszhoz amivel lelép.Emlékszem azon a napon valami olyat váltott ki belőlem ami szerintem látszani is kezdett rajtam külső szemlélőként kicsit kínos is volt így vissza gondolva.De nem lett semmi szóban kimondva és nem utált meg vagy undorodott meg tőlem annak ellenére,h szerintem levágta ,h mi a helyzet.Csak másnap mikor találkoztam vele nagyon játszotta az alfa heterót mintha ezzel is utalna rá ,h ő maximálisan heteró .Lényeg,h csak saját csapatomban szabad játszani mert ezek a plátói soha be nem teljesülő szerelmek nagyon fájdalmasan sz@r élmények tudnak lenni.De ezt nem olyan könnyű meg állni főleg ha közvetlen kapcsolatba kerül az ember mondjuk egy olyan emberrel a külsőre+belsőre is olyan mint amiről mindig is álmodozott *-*

El kell felejtened őt ennyi.

Ha látsz rá esélyt ,h esetleg hasonló érdeklődésű akkor talán puhatolózz.

2014. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es neked is hatalmas köszönet!:)


:D Érdekes ez a párhuzam a kettőnk esete között. És végül hogy sikerült elfelejtened?

2014. dec. 28. 13:07
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Úgy sikerült elfelejtenem ,h szép lassan levált a haveri körből és egyre kevesebbet jött ki hozzánk.

A vége fele meg már tök büszke voltam magamra ,h ha már a szemébe néztem nem éreztem azt a fajta hihetetlenül intenzív érzést mint előtte amitől elfolytam :3

Sikerült megértetni magammal ,h ő számomra egy elérhetetlen ,lehetetlen dolog ami soha nem jöhet létre az életem folyamán,hát nem volt könnyű feladat ,de a végén a sors megadta az utolsó kegyelem döfést mert egy k.b fél éve kiköltözött véglegesen Svédországba.

2014. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
hasonló helyzetben én is voltam már. ráadásul mi egy helyen is dolgozunk. úgy próbálom elfelejteni h egyáltalán nem szólok hozzá csak ha nagyon muszáj és csak munka ügyben..én ráadásul el is mondtam neki a dolgot.. próbálj ismerkedni másokkal hátha úgy könnyebben megy majd a felejtés...
2014. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van az elsõnek, addig, amíg nem tudod biztosan, h kizárólag heteró, addig ne próbáld elfelejteni...lehet, h van benne úgymond hajlam, és ha ezt nem deríted ki, akkor örök életedben meg fogod bánni, h kihegytad ezt a lehetõséget. Sztem próbálj meg kérdezõsködni közös ismerõsöktõl, h nem-e meleg, vagy h nem-e tudnák vhogy kideríteni, ugyanis ha , ahogy ìrod, egyébként ti nem nagyon szoktatok beszélni, akkor megkérdezni tõle így kb. hogy "Szia, azt akartam kérdezni, h nem vagy véletlenül meleg, mert ugyanis...blabla" az kicsit túl direkt lenne. Esetleg próbálj meg vele csak úgy simán megbarátkozni, ill. szóba elegyedni elsõként, ugyanis ha már beszélgettek, akkor egyrészt belsõleg is jobban meg tudod ismerni, másrészt meg hátha kiderül vmi útközben...:)

Sok sikert! ;)

2014. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem beszéltek, és inkabb csak látásból ismered, akkor ez nem szerelem. Ez csak gyermeteg rajongás. Bocsi nem bunkózásból írom, de sajnos ez így van.

Amit nagyon el szeretnél hinni, azt elfogod

2014. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#5: Uhh, sajnálom :/ De joggal lehetsz büszke magadra. Én biztosan nem fogom még egy jó ideig elfelejteni őt.
2014. dec. 28. 19:28
 10/17 A kérdező kommentje:

#7: Köszönöm!:) De tényleg, csak nem túl valószinu hogy meleg. Akkor már most kéne tudnom valamit, elég régóta a társaságban van, ugyanazon srácok mindkettőnknek közös barátai. :)


Igazság szerint ezzel a sráccal még 2 éve látásból ismertuk meg egymást, ugyanazzal a busszal jártunk két különböző suliba, de mielőtt még ezt észrevettem volna, találkoztunk már 1-2 helyen, aztán egyszer a buszon észrevettük egymást, ő is felismert engem és bámultuk egymást jó fél percig :D Aztán még ha összefutottunk 2-3 havonta véletlen valahol, ő is felismert és figyelt engem, én is őt. Úgy fél éve kerültem ebbe a társaságba, és mikor találkoztunk láttam, hogy megismert. Vagyis nem voltam/vagyok számára közömbös, és talán össze is tudnék vele haverkodni, mert amúgy jóarcnak tunik. Csak valamiért félek is ettől az egésztől... :(


#8: Szerintem igazad van, ez nem szerelem, de külsőre ő az én Nagy Ő-m haha :D Ismerek még sok helyes gyereket rajta kivül is, de Ő sokkal másabb valamiért.

2014. dec. 28. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!