Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30+-os nők, zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+-os nők, zavar titeket, ha egy pasi jóval fiatalabbnak látszik?

Figyelt kérdés
Saját koránál, majdnem 40, de kb. 25-nek néz ki.
2014. dec. 28. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kicsit nehezen hihető, oké, hogy valaki 5-10 évet letagadhat (de 10-et inkább 50 felett), de kötve hiszem, hogy 25-nek nézel ki. Valaki nagyon kedves akart lenni veled azért hízelgett így, vagy egy kicsit nagy az önbizalmad. :)
2014. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

35 vagyok. En is olyan 10-12 evet letagadhatok. Az egyik exem 41 volt mikor talalkoztunk es kb 25-nek tippeltem. Meg rohogtem is magamban, mikor kerdezte, hany eves vagyok. Gondoltam tuti fiatalabb nalam. Hat nem...

Engem nem zavar, sot. Bar azert ne nezz ki kisfiunak.

2014. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kedvesem 38 éves, de mikor ez kiderül, mindenki ki van akadva, mert eszükbe sem jutott, hogy már betöltötte a 30-at. Van ilyen. Engem nem zavar, én 20 éves vagyok, így ránézésre legalább jobban passzolunk és nem kapunk beszólást, csak azután, miután kiderül, hogy 18 évvel idősebb nálam és nem 6-8-cal, mint gondolták...
2014. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: ha 30 fölötti lennék, ez rajtam már biztos látszana, mert 20 évesen is 24-25-nek nézek ki. Ennek fényében valószínűleg zavaró lenne, ha nálam fiatalabbnak nézne ki a pasi, pedig már lassan a 40-et tölti. Szóval 10 év múlva valószínűleg fordul a kocka. Most még nem zavar, akkor már biztos másképp gondolnám.
2014. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pasim 40 es 28 nak nez ki....eleinte zavart egy kicsit aztan megszoktam, leven en vagyok a fiatalabb es egykorunak nezunk ki, remelem par ev mulva is igy lesz:-)
2014. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar, legyen jo bor. Most is ilyen pasim van.N
2014. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!