Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkozik még valaki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkozik még valaki olyan hülyén mint én?

Figyelt kérdés

Szóval aki úgy gondolja, hogy ha 40 éves koráig nem sikerül barátnőt találnia, párra lelnie akivel lekötné az életét, akkor utána már nem is érdekli az egész?

Mert durván szólván már csak a rondább, vagy elhasznált, vagy idősebb nők maradnának?


2014. dec. 28. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 4-5 év után feladtam.
2014. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha 40 éves koráig nem sikerült, annak komoly oka is lehet
2014. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolhatod így, de attól akkor már nem fogod így érezni.
2014. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze biztos van valami oka is.

De most leginkább a kor az érdekes.

2014. dec. 28. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem már most se nagyon érdekel,mivel levegőnek néznek már most is a nők teljesen,később akkor mi másra számíthatnék?

23/F

2014. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vannak jó nők 40 év felett is, úgyhogy ezt nem látom igaznak

gondolom valamivel nehezebb egyedülállót találni, de még ez se biztos

ha megoldódik a probléma, ami miatt addig nem sikerült barátnőt találnia, szerintem még teljesen jó esélyei vannak

2014. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhasznált? Milyen az az elhasznált ember, ilyenről még nem hallottam, fejtsd ki kérlek.
2014. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én általános suliban az osztály szerencsétlenje voltam ezért a csajok kinéztek és cikiztek. Ez rányomta a bélyegét a későbbi ismerkedéseimre is, mert a lányokkal való ismerkedést sokáig toltam, nem foglalkoztam vele. Vagyis én ennek tudom be azt, hogy nincs barátnőm még jelenleg se. Nem mintha nem szeretnék, csak egyszerűen félek a további elutasításoktól ezért nem lépek. lassan 30 leszek de nem izgat a dolog már túlságosan. Rá-rá gondolok azért néha, mert egy kapcsolat csak egészségesebb, mint a magány, mindenesetre a sok pénz legalább kárpótol valamellyest amim van. :( :D
2014. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!