Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért, ilyenek a mai lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, ilyenek a mai lányok többsége?

Figyelt kérdés

25 éves átlagos srác vagyok,és nagyon nehezen tudok komolyabb kapcsolatot kialakítani a huszonéves(lényegében a korombeli ) lányokkal.


Félre ne értsétek nem a csajozással van probléma,én mostanra lényegében önerőböl a saját fizetésemből tedtem le a jogsit,vettem meg az autómat és tartom is fenn saját pénzből.



Főállásom mellett a szabadidőmben rendre elvállalok különböző fizetés kiegészítő munkákat lényegében maszekolok,hogy pár év múlva egy kis saját lakást vásároljak.Keményen dolgozok évek óta,hogy kialakítsak egy saját egzisztenciát.A probléma ott kezdődik,hogy nemtudok a korombeli lányokkal kialakítani egy normális kapcsolatot.Mikor elmondom a kiszemelt lánynak,hogy még a szüleimnél lakok"képletesen szólva menekülnek".


És az a durva,hogy számos olyan eset van,a környezetünkben,baráti társaságban ahol a huszonéves lány kikezd (összejön)egy 40 × éves férfival,mivel neki rendezett az élete.Valahol mélyen persze megértem,könyebb beleülni a készbe mint egyenlő társként megdolgozni érte. Egy több mint 40 éves férfi már rendelkezik azzal az egzisztenciával amin én még dolgozok.


Ahogy írtam megértem, bár furcsa számomra,én nem ezt a mintát láttam magam elött a szüleim révén.Ők együtt a nulláról értek el mindent és ha veszekedtek is oly-olykor a problémákat megoldották.


A kérdésem a következő lenne a lányokhoz(persze tisztelet a kivételnek) miért vagytok ilyenek,ennyire nembecsülitek magatokat?Inkább választotok társnak egy öregembert,hogy eltartson titeket,minthogy inkább megdolgoznátok érte?



2014. dec. 28. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb széttenni a lábukat, mint megdolgozni valamiért.
2014. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért az ilyen szintű lányokat veszed észre? Te választasz.


Barátom 26, dolgozik, otthon lakik. én 23, dolgozok, otthon lakok. Annyit összespóroltunk már, hogy veszünk jövőre egy saját lakást. Nem mindenki ül be a készbe, van aki megdolgozik érte.

2014. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek megdolgozni mindenért, amire vágyom.

Számomra úgy mindennek sokkal nagyobb az értéke.

Nekem a munka,illetve az az út, míg eljutsz a kívánt dologhoz, nagyobb érték, mint a pénz.


Az ismerőseim körében gyakran hallom/hallottam fiatal lányoktól, hogy ők hozzámennének a pénz miatt idősebb férfiakhoz.

Komolyan én vagyok akkor ennyire naiv, de én azt hittem, ezeket a kijelentéseket nem komolyan gondolják.


Szomorú, ha így van.

2014. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És ez lenne a normális amit te is írtál.

Miért ilyen lányokkal ismerkedek,mert ilyen lányok vesznek körül.Munkahelyen,baráti társaságban,a környezetemben ilyenekkel találkozok.

2014. dec. 28. 15:59
 5/9 A kérdező kommentje:
És most gonosz leszek,de mélyen lenézem sőt semmire nem nézem az olyan lányt aki kikezd egy nála jóval idősebbel a pénz miatt(hogy eltartsa,drága ruhákat vegyen neki)szóval a kényelmesebb élet miatt.
2014. dec. 28. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, én valamilyen szinten tisztelem az ilyen embereket.

Úgy élik le az életüket, hogy igazából talán nem is boldogok, ettől függetlenül, negatív példát mutatnak az olyan embereknek, akik ezzel nem tudnak azonosulni.

2014. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyel ember!

Az a csaj aki ilyenek miatt menekül annak igazán nem jösz be.Ha egy csajnak igazán bejösz akkor ilyen dolgok miatt nem menekül.

Ilyen kapcsolatot kár erőltetni mert házasságig tuti nem jutsz el vele.

Ilynekből szokoktak születni ha eljutnak odáig a borzalmas házas életek.


Inkább keres egy olyan csajt aki szerelmes is beléd.

2014. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

Sok minden múlik azon, h otthon önellátó vagy, vagy pedig mosva-főzve van rád. Mert én például korán eljöttem otthonról, s őszintén; én lesz*rnám az autót. De azt, ha életképtelennek talállak vmiért, az már baj lenne.

Az anyagi javakat nem csak megszerezni kell. Tudni kell normálisan kezelni és megtartani is.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy te ilyen lennél, csak azt, h ilyen is van.

2014. dec. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
Hát ..a huszonéves lányok is többnyire a szüleiknél laknak..szóval, ha úgy akarnak sexet h közbe anyuka ne hallgatózzon..akor vagy idősebb pasi kell vagy mehettek hotelba, de az egyikőtök pénztárcájába sem fér bele rendszeresen...szal vagy lemond a kényelmes ágyban sexrôl...vagy választ egy 30+ pasit...te mit választanál? XD
2015. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!