Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegültem a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültem a barátomtól, visszafordítható?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Az utóbbi időben elég keveset találkoztunk.

Kb. volt egy hónap, amikor csak pár órára tudtunk,mert nem ért rá, hogy átmenjek hozzá.(Garázst szerelnek, stb.)

Mikor már a harmadik hétvégét mondta le, elég csalódott voltam. Majd 1 hónap után átmehettem hozzá, de akkor már úgy mentem mint akit kényszerítenek. Megint sikerült összehozni a találkákat, majd most, Karácsony alkalmából megint lemondta, és 1 hétig nem találkozunk.

Teljesen kibuktam, és azóta azt érzem nem akarok átmenni hozzá, holott szeretem. Azt érzem hogy imádom és HIÁNYZIK, mégis valahogy már nincs kedvem átmenni hozzá.

Mi történhetett? Tudom, nekem kell tudnom, de hiába próbálom megfejteni az érzéseim, egyszerűen nem tudom, mit kellene tennem.

Mielőtt írná valaki, hogy beszéljem meg vele, nem akarom azt mondani neki, hogy figyelj, nem akarok találkozni veled, de hiányzol.

Ha biztos lennék az érzéseimben megmondanám neki, de ezt a kettősséget nem tudom hova tenni.


2014. dec. 28. 17:38
 1/3 RRR ***** válasza:

a lelkivilágodba taposott

és ezt nem viseled el

2014. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem unalmassá vált számodra, vannak így az emberek néha/néhányan, eltelik x idő és ugymond már nem talál semmi érdekeset az adott emberben, aztán egyre jobban és jobban megunja, már kényszerré válik, már nincs hozzá kedve, már lassan teher lesz számára...


persze van akiknél valami újítás újdonság kikapcsolódás más légkör visszahozza azt, de nem mindig.

2014. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is a 3. évforduló környékén jött ez el. Csak én már nem is akartam visszafordítani, teljesen kiábrándultam belőle, nem tudtam vele elképzelni a közös jövőt, így szakítottam.
2014. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!