Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önértékelési zavarok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önértékelési zavarok a párom miatt. Mit tehetnék hogy ne essek megint depresszióba?

Figyelt kérdés

kb 170 cm és 60kg voltam. Edzettem már egy ideje amikor összejöttünk, és mindenképpen fogyni akartam. Sajnos az egészségem ment a dolog rovására, ami miatt nem sportolhattam tovább. Szóval abbahagytam, de előtte beszéltük h hány kg-ra szeretnék lemenni. Én 50-53 köré szerettem volna menni, ő a 45 felé hajlott. Ez még mindig bennem van, és mindenáron fogyni akarok, de mivel a sportot ki kellett zárnom, ezért az étrendem maradt csupán. Már ha étrendnek, vagy egyáltalán étkezésnek nevezhető. Naponta maximum 2x eszek, keveset. Van h 2 napig semmit, és mindig a súlyom mérem. Most 57.6, ami borzasztóan sok.

Mondta sokszor, meg ma is, hogy neki mennyire tetszik a pici pocim, hogy mennyire "szexi". De mégis arra ad tanácsokat hogy hogy lehetne feszesebb, izmosabb fenekem és laposabb hasam. Rosszul érzem magam a bőrömben, én csak annyit szeretnék h vékony és szép legyek a szemében, mert nekem ő a legfontosabb... Eddig is rengeteg változtattam, de az étkezésbeli változások akkor köszöntöttek be igazán, mikor megszólt h ne egyek már annyit, hogy sokat eszek, satöbbi... Most is vacsoráztam, mert anyukámnak kezd feltűnni a dolog, de nem biztos hogy magamban "tudom" tartani, rosszul leszek ha eszem. De mikor nem ettem 2 napig azért is megszólt, hiába mondtam h nem akarok enni...

Üzeneteket elfogadok, nagyon rossz a hangulatom :(


2014. dec. 28. 19:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi h ő nem sportol évek óta, és eléggé husis testalkatú. De én legyek nádszálkiasasszony...
2014. dec. 28. 19:39
 2/14 ElnökÚr ***** válasza:
Belegondoltál abbahogy a párod miért próbál írányítgatni célozgtni? Biztosan annyira szeret mint te őt?
2014. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pasit! 170hez a 60 nem sok!!! De a 45 meg mar tulzas, nem normalis! Az negyon keves. Nem gondolhatja komolyan, akkor csak csont lennel.
2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Más miatt soha ne változz. Ha nem ért meg, nem illetek össze.
2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs itthon kaja es ehen doglol mar 1napja,en szivesen elfogadom a kajat amit nem burkolsz be
2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57kilo az sok ?
2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát azért elég tapló. De lehet higy neki a vékonyak az ideáljai.
2014. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elmondanám a páromnak, hogyha problémája van önmagával, azt oldja meg magában (amiben én nagyon szívesen segítek), de ne rám vetítse ki. Elmondanám neki, hogy adok neked két hónapot, hogy legalább olyan szinten rendbe tudd tenni magad, hogy beismerd, ha valami probléma van, de ha ezt nem hagyod abba, elhagylak, mert én még érzelmileg stabil voltam, de belevittél a szarba, és nem akarok miattad még tovább süllyedni a szarban, azt pedig főleg nem engedem meg, hogy az egészségem menjen tönkre miattad. Közben pedig végiggondolnám, hogy vajon őrá egyáltalán tekinthetek-e páromként (és hamar rájönnék, hogy a válasz az, hogy nem).


17/L

2014. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz már majdnem az 50 kg is kevés, nemhogy a 45. Különben is ha valaki alapvetően nem túl sovány, akkor nem tud olyanra fogyni mintha alapból olyan lenne. Ne is kísérletezz a fogyással, ez a súlyod most teljesen jó. Az olyan barátot aki megmondja hogy honnan mennyit fogyjál, azt jól rúgd fenékbe, úgy hogy előtte kinyitod az ajtót, aztán azzal a lendülettel mehet is tovább.
2014. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
.
2014. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!