Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ő is szeret csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő is szeret csak nem akarja bevallani, vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy van egy srác akivel lassan másfél éve elvesztettem a szüzességem. (neki is én voltam az első) Nem voltunk együtt és azóta sem vagyunk. Nagyon sokáig nem beszéltünk az eset után de kb 6 hónappal később megkérdezte, hogy megismételhetnénk-e. Én pedig nem is tudom miért de igent mondtam. Ez után az eset után egy héttel barátnője lett neki. Kicsit ki voltam akadva de neki ezt természetesen nem mutattam. De aztán körülbelül újabb 6 hónap telt el amikor együtt mentünk el bulizni egy nagyobb társasággal. Folyamatosan nézett meg vigyorgott aztán pedig amikor egy másik sráccal kezdtem táncolni megfogta a kezem elhúzott tőle és közölte, hogy ő a helyemben ezt nem hagyná a srácnak. (kicsit erotikusabbra sikerült a tánc a sráccal a kelleténél) Erre én megmondtam neki, hogy a helyében én meg nem szólnék bele. Ekkor hátat fordított és elment. Miután befejeztük a táncot a bárpult mellett találtam rá teljesen idegesen miközben a telefonjával szórakozott. Ő is meg látott és közölte: "Gratulálok büszke lehetsz magadra olyan feje volt a palinak mint aki mindjárt a gatyájába élvez" Ez volt azon az estén az utolsó mondata hozzám mert nem voltam hajlandó vele egy helyen lenni ezért a tánctéren is folyton kerültem. Ezután a buli után egy hónappal rám írt hogy dugnék-e vele.Aztán mivel fűt fát ígért belementem. És kérdeztem tőle hogy mi van a barátnőjével. Erre annyi volt a válasza, hogy nagyon jól megvannak. Innentől kezdve rendszeresen kb hetente csalta velem a barátnőjét. (Tudom, hogy nem kellett volna ezt csinálnom és hogy egy szemét r*nc voltam amiért ezt tettem és utólag bánom is. De akkor nem gondolkodtam.) Egy hónapja már "szeretők" voltunk amikor volt egy buli amiről nekem hamar el kellett jönnöm és miközben a bátyám beült a kocsiba és indultunk el a srác kijött és közölte hogy én nem mehetek sehova hanem maradok itt a buliban. Tesómmal mondtuk, hogy nem nem lehet erre a srác elkezdte kinyitni a kocsi ajtaját. Én meg húztam vissza az ajtót hogy ne tudja rendesen kinyitni mert féltem hogy akkor ki is szedne a kocsiból és nem engedne haza. Tesóm a gázra lépett és a srác ameddig tudta jött a kocsival és próbálta kinyitni az ajtót. Ez után az eset után is összejöttünk párszor szexelni. Aztán kezdtem megunni, hogy én szeretem (elviekben ezt ő nem tudja) ő meg csak dugna ezért mondtam neki hogy hagyjuk abba jobb lesz mindenkinek. Erre közölte, hogy ne hagyjuk abba mert szakított a barátnőjével is és most már szabad a pálya meg minden. És szó szerint könyörgött, hogy ne legyen vége. És ez így megy folyamatosan. Én próbálom lezárni de ő nem hagyja. Egyedül akkor sikerült lezárni egy időre amikor barátom volt de utána szakítottunk és egyből megint belebonyolódtam a barátság extrákkalba mert hiányzott a srác. És az a baj hogy én szeretem őt de tudom hogy neki csak szexre kellek. De nem értem, hogy akkor miért féltékenykedik? Meg miért könyörög? Nem csak én lennék akit húzhatna. Kíváncsi vagyok, hogy így kívülről hogy látszik mert nem tudok kiigazodni rajta.
2014. dec. 28. 19:44
 1/2 anonim válasza:
tiszta szégyen vagy, úgy látszik.
2014. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled. De annyiban módosítanám az állításod, hogy már nem vagyok hanem voltam. A múlton nem tudok változtatni de tanultam a saját hülyeségemből.
2014. dec. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!