Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebbol lehet komoly?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbol lehet komoly?

Figyelt kérdés
Ketszer elmentem bulizni es talalkoztam egy fiuval,mindket alkalommal odajott hozzam,masodik alkalomnal lattam ahogy megpillantott es egybol cibalta a haverjait,h en ott vagyok,majd oda is jott..szerintetek ebbol lehet majd komoly kapcsolat ha megismerkedunk vagy csak megakar donteni?(nem igazan tudom hogyan kell fiuzni, ja es nem kerek bugyuta valaszokat )
2014. dec. 28. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bejonnel neki, akkor egyedül odamenne hozzád és nem menekülne a barataihoz, persze lehet hogy csak szégyenlős.. Egy kis batoritas mindig nyerő
2014. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyedul jott oda ,csak elotte szolt a baratainak ,h ott vagyok
2014. dec. 28. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért szólt a haverjainak, mert egész este téged keresett, és nagyon boldog lett, hogy meglátott téged. Nekem most egy karácsonyi bulin volt hasonló, egész este vártam, hogy megjelenjen az a hölgy, aki elrabolta a szívem, és nagy nehézségek árán végül sikerült észrevennem Őt, és pont ott volt mellettem a legjobb barátom, és rögtön elkaptam a fejét és oda fordítottam a csaj irányába, hogy biztosan Ő-e az, mert ugye rengetegen voltak a tánctéren, és nem igen tudtam kivenni, de én is rögtön oda mentem hozzá, amint biztos lett, hogy Ő az... :D
2014. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akarsz is tole komolydolgot?
2014. dec. 28. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de Ő miatta nem lehet semmi :/
2014. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!