Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS kihasznál vagy szeret? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS kihasznál vagy szeret? ( felnött kapcs. Többi lent)

Figyelt kérdés
23 éves no vagyok a volt párom 41 éves 1,5 évig voltunk együtt minden teljesen rendben volt most is szererjuk egymast ez biztos de az egyik naprol a masikra tortent vele valami es sirva szakitott velem ez kb. ket hete volt ennek ellenere minden nap beszelunk es nala toltok neha egy-egy napot es lefekszunk.. erzem hogy szeret de mit tegyek? lepjek es hagyjam el teljesen vagy haladjak az arral? mert szeretem nagyon is.. o szeret vagy nem? nem ertem.. mit tegyek
2014. dec. 28. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

23 évesen lehetne ennyi eszed, hogy ez akkor így nem szakítás... Mondott valamit, de mégis együtt vagytok mégse bírt elhagyni mert szeret, beszélgettek és továbbra is összebújtok... Akkor most miről beszélsz?


Nem lehet, hogy kiderül valami súlyos betegség róla amit titkol, és úgy volt jobb lesz neked nélküle? Vagy valami ehhez hasonló? Inkább ezt kéne kipuhatolnod...


25F

2014. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"kihasznál vagy szeret?"

"erzem hogy szeret "

Mi a kérdés?:D Hát kérdezd meg ...

2014. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja de lehet ,h csak szimplán félre kúrt
2014. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

koszi elso valaszolo erre nem is gondoltam!

2. bocsi rosszul fogalmaztam.. szoval nemertem kihasznal-e hogy szexre jo vagyok de annyit nem erek hogy velem legyen.. mert gyakorlatilag egyutt vagyunk csak "szoban" nem es ezt nem ertem felole.. a szeretkezes is nagyon jo vele tele van erzelemmel.. de most olyan tanacstalan vagyok hiszen igy nem mehet sokaig..

2014. dec. 28. 20:33
 5/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Anyukája eltiltotta tőled. :-DDD


(Szerintem bizonytalan, mert úgy érzi, túl idős hozzád. Nem tudom, beszélgettetek-e már a jövőről, gyerekvállalásról, öregedésről. Nekem /férfinak/ ez jelentene problémát, és emiatt lennének hasonló érzéseim. De persze én nem ő vagyok, nem tudhatom, hogy ő hogyan gondolja - ez csak egy tipp volt.)

2014. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen szoba kerult a gyerek lehet ez a gond..( bar nem vetettuk el a kerdest es eddig nem zavarta a korkul. mert agyilag felnottem hozza) de akkor is ilyen hirtelen kell ezt ? egyik nap egyutt vagyunk tervezzuk a jovot masnap meg szakit velem? es szeretjul egymast hianyzunk egymasnak megis ezt valasztja?
2014. dec. 28. 20:57
 7/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha ez a gond, akkor azt választja, hogy nem akar téged visszafogni, nem akarja, hogy neked miatta ne legyen gyereked, vagy csak későn...

Nem akar az utadba állni, és nem akarja megakadályozni, hogy mással, egy fiatalabb férfival, családot alapíts, és boldog legyél.

Ha tényleg emiatt viselkedik így, akkor tényleg szeret téged. Hidd el, hogy sokkal nehezebb lemondani valakiről az ő boldogsága érdekében, mint önző módon visszatartani. Bár félig megtette ezt a lépést, de nincs ereje, hogy következetesen, keményen betartsa a dolgot. (Mondjuk nem csodálom, szerintem hasonló helyzetben nekem se lenne.)


Azt, hogy erre hogyan reagálsz, neked kell eldöntened. Vállalod-e mellette az életet, mindazzal, ami együtt jár vele, vagy nem. Ez biztosan nem könnyű döntés, és lehet halogatni évekig is akár, de mindenképpen szembe kell nézni vele. (Csak nehogy túl későn.)

Te 23 éves vagy, lassan (pár éven belül) meg kellene szülnöd az első gyermekedet - amit lehet, hogy ő nem akar, hiszen már 41 éves, és lehet, hogy már öregnek érzi magát a gyerekneveléshez. Le tudsz-e mondani őérte a gyermekről? Vagy ő hajlandó-e érted bevállalni egy gyermeket?

Ezek komoly kérdések, és szerintem itt az ideje, hogy ezeket is végigbeszéljétek.


Biztos nem lesz könnyű. De kérlek, ne úgy állj hozzá, hogy "neki kell engednie", mert egy kapcsolatban csak egyetlen egy valamit "kell": SZERETNI EGYMÁST!!!

Próbáljátok megbeszélni egymással, és szerintem, ha TÉNYLEG szeretitek egymást, akkor ezt is meg lehet beszélni.


Én veletek vagyok ;-)

2014. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm nagyon nagyon aranyos vagy:)

es ha o most akar gyereket de en nem most? ezert szakotott vajon?

2014. dec. 28. 22:21
 9/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Lehet. Gondolj arra is, hogy neki "nem ér rá" a gyerek mondjuk 10 év múlva.

Ha még akar gyereket, akkor annak most kell megszületnie az ő szempontjából, hiszen már így is 60 körül lesz, mire a gyermek felnő. Egy későbbi gyermeknél lehet, hogy nem is él addig, míg a gyermek felnő, és megáll a saját lábán.


Nem mondom azt, hogy "könnyű neked", mert nyilván ez a döntés neked sem könnyű. De te még valóban ráérsz, hiszen még 10 év múlva születendő gyermeknél is nagyon jó esélyed van, hogy fel tudd nevelni. Neki viszont ez az esélye egyre csak csökken. Ha valóban vele képzeled el a jövődet, és akartok közös gyermeket, akkor én is azt mondom, hogy minél hamarabb kellene.


Persze nem ismerem a körülményeidet, korod alapján még tanulhatsz is, nem biztos, hogy "belefér" a jelenlegi életedbe egy gyerek is. De azért vagytok ketten, hogy ezeket megbeszéljétek. Ha ő is szeret téged, akkor biztosan el lehet vele beszélgetni arról is, hogy mikor lenne jó gyermeket vállalni, esetleg hogyan tudnátok megosztani a gyermek körüli feladatokat, hogy ez mindkettőtök számára elfogadható legyen.


Beszélni, beszélni, beszélni.... A kommunikáció egy igen jó dolog. És most ne haragudj, hogy ezt mondom, de NEM VELEM kellene megbeszélned, hanem VELE. Én itt adhatok tanácsokat, meg "oszthatom az észt", de egyrészt nem ismerem a körülményeket, az életeteket, másrészt én egy kívülálló vagyok. Dönteni viszont NEKTEK kell, és nem nekem... Sőt, még csak nem is az én tanácsaim alapján.


Én maximum noszogatni tudlak, hogy ti ketten beszéljétek meg a problémát.

És persze drukkolni, hogy sikerüljön is megoldanotok.

2014. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon sokat segitettel koszonom neked! de mar szakitott velem es annyiszor mondom hogy beszeljuk meg de ha talakozunk veletlenul sem kerul szoba es en ha felakarom hozni mar sirva fakadok.. es nemtudom kinyogni egy ertelmes szot sem borzalmas erzes.. :(
2014. dec. 28. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!